Jízdní řády PKS Konin S.A. na trase Sadlno-Konin
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Sadlno - Wierzbinek - Chlebowo - Łysek - Sompolno - Teresewo - Nykiel - Wierzelin - Ignacewo - Leśnictwo - Tokary - Półwiosek Lubstowski - Ślesin - Lubomyśle - Dąbrowa Duża - Sławęcin - Dąbrowa Duża - Lubomyśle - Ślesin - Mikorzyn - Honoratka - Konin |