Jízdní řády Koleje Mazowieckie na trase Żyrardów-Siedlce
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Żyrardów - Międzyborów - Jaktorów - Grodzisk Mazowiecki - Milanówek - Brwinów - Parzniew - Pruszków - Piastów - Warszawa - Sulejówek - Józefin - Halinów - Cisie - Dębe Wielkie - Chrośla - Mińsk Mazowiecki - Barcząca - Mienia - Cegłów - Mrozy - Grodzisk - Sosnowe - Koszewnica - Kotuń - Stare Opole - Siedlce |