Jízdní řády MPK Kraków ???cs__#Latn.bodies.seoIndexCarrierPage.inline??? 160
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Aleja Przyjaźni - Aleja Róż - Żeromskiego - Teatr Ludowy - Cienista - Wańkowicza - Darwina - Cmentarz Grębałów Południe (nż) - Cmentarz Grębałów - Lubocza Bugaj (nż) - Lubocza Przychodnia - Lubocza Szkoła - Grzegorza z Sanoka (nż) - Łuczanowicka (nż) - Orłowskiego (nż) - Łuczanowice - Bystronia (nż) - Łuczanowice Skrzyżowanie - Wadów Osiedle (nż) - Wadów Szkoła - Wadów Os. Kolejowe - Wadów Glinik (nż) - Ruszcza |
2 | Ruszcza - Wadów Glinik (nż) - Wadów Os. Kolejowe - Wadów Szkoła - Wadów Osiedle (nż) - Łuczanowice Skrzyżowanie - Bystronia (nż) - Łuczanowice - Orłowskiego (nż) - Łuczanowicka (nż) - Grzegorza z Sanoka (nż) - Lubocza Szkoła - Lubocza Przychodnia - Lubocza Bugaj (nż) - Cmentarz Grębałów - Cmentarz Grębałów Południe (nż) - Darwina - Wańkowicza - Cienista - Teatr Ludowy - Żeromskiego - Aleja Róż - Aleja Przyjaźni |