Jízdní řády PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o. na trase Krzeszyce-Rudna
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Krzeszyce - Studzionka - Łukomin - Krzemów - Kołczyn - Łąków - Rudnica - Maszków - Rudna |
Chcete zjistit informace o jízdních řádech nebo koupit jízdenku?
Zavolejte 703502802Otevřeno 24h denně
Cena: 3,69 PLN s DPH/min
Service provided by Progress Plus s.c.
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Krzeszyce - Studzionka - Łukomin - Krzemów - Kołczyn - Łąków - Rudnica - Maszków - Rudna |
Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.