Jízdní řády "Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o. na trase Skarżysko Książęce-Tomaszów Mazowiecki
Č.p. | Podrobnosti | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Skarżysko Książęce - Skarżysko-Kamienna - Brzask - Bliżyn - Gilów - Sołtyków - Wólka Plebańska - Stąporków - Czarniecka Góra - Wąsosz Konecki - Końskie - Kornica - Ruda Białaczowska - Petrykozy - Sitowa - Opoczno - Gawrony - Szadkowice - Tomaszówek - Bratków - Jeleń - Tomaszów Mazowiecki | 13:13 | See timetable on relationSkarżysko Książęce-Tomaszów Mazowiecki, "Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o. |
Compare ticket prices on subrelations
- Ticket pricesSkarżysko-Kamienna→Sołtyków
- Ticket pricesSkarżysko-Kamienna→Końskie
- Ticket pricesSkarżysko-Kamienna→Bliżyn
- Ticket pricesSkarżysko-Kamienna→Tomaszów Mazowiecki
- Ticket pricesKońskie→Opoczno
- Ticket pricesKońskie→Tomaszów Mazowiecki
- Ticket pricesOpoczno→Tomaszów Mazowiecki
- Ticket pricesSzadkowice→Tomaszów Mazowiecki
- Ticket pricesKornica→Tomaszów Mazowiecki
- Ticket pricesStąporków→Końskie
- Ticket pricesSitowa→Tomaszów Mazowiecki
- Ticket pricesSkarżysko Książęce→Końskie
- Ticket pricesSkarżysko Książęce→Opoczno
- Ticket pricesSkarżysko Książęce→Wólka Plebańska
- Ticket pricesSkarżysko Książęce→Tomaszów Mazowiecki