SIENICZNO

Sieniczno, ob. Olkusz

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusy

MěstoOdjezdy

Kraków

04:41
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
04:41
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
04:58
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:00
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:06
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
05:16
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:20
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
05:21
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:25
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:25
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
05:25
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:29
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
05:31
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
05:33
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
05:36
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:46
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:50
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:53
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:13
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:20
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
06:25
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:29
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:45
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
06:49
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:15
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
07:42
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
07:45
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
07:50
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
07:50
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:02
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
08:09
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
08:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:31
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
08:36
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
08:38
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
08:40
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
08:45
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
09:05
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
09:09
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:29
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:45
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
10:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:20
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
10:22
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
10:29
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
10:40
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:41
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:42
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
11:02
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:10
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
11:15
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
11:45
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
11:46
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
11:49
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:09
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:13
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:15
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
12:40
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:50
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
12:53
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
13:02
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
13:09
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
13:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:22
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
13:29
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
13:36
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:40
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
13:45
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
14:25
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
14:29
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:45
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
14:49
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:03
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:20
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
15:40
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:41
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • NIe kursuje w Wieką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
15:42
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
15:49
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
15:56
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
15:58
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
16:02
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
16:09
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
16:10
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
16:15
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
16:41
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:05
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:09
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:15
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
17:29
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:40
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:50
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
18:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:13
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:22
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
18:29
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
18:40
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
18:42
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
18:45
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
18:55
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
19:45
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:49
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
20:05
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:15
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 31.12
20:35
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
21:20
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
21:25
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
 

Olkusz

06:28
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:38
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:57
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
  • kursuje w niedziele
06:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:11
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
07:13
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
07:16
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:21
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
07:27
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
07:36
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:43
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
07:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
08:00
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
08:11
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
08:11
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
08:27
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
08:30
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:30
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:50
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:08
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
09:36
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:43
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
09:43
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
09:50
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
10:03
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
10:06
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:07
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
10:36
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
10:41
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
10:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
11:08
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
11:10
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
11:10
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:30
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:38
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
12:06
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:13
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
12:23
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
12:30
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
12:36
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:43
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
12:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:03
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:06
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
13:11
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
13:47
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
13:50
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:08
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
14:10
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:30
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:36
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:43
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
15:03
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
15:06
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:08
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
15:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
15:23
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
15:27
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
15:36
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
15:41
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
15:53
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:27
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
16:30
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:38
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
17:06
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:13
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
17:20
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:36
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:43
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
17:50
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:50
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
17:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • NIe kursuje w Wieką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
18:03
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
18:06
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
18:07
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
18:08
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
18:10
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
18:11
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
  • nie kursuje 25 grudnia, Wielkanoc oraz 15 sierpnia
18:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:07
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:08
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
19:10
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
19:30
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
19:36
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:43
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
20:06
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:36
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
20:41
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII.2020
20:41
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele w święta (bez wyjątku)
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 25 grudnia oraz w Wielkanoc
  • w dni ustawowo wolne od pracy busy bedą jeździć tylko przez os.Słowiki i Dw.PKP w Olkuszu i Azory Kraków (przystanek pośredni)
20:58
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
21:48
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:51
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
22:21
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 31.12
22:28
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
23:13
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
23:16
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie 3-5 kwietnia 2021
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů