KRYSPINÓW

Kryspinów, ob. Liszki

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Bolęcin

07:01
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
10:06
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
  • nie kursuje 2 maja
16:21
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
19:56
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII
22:36
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
  • nie kursuje 24.12 i 31.12
  • nie kursuje 2 maja
 

Chrzanów

07:30
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedzielę z wyjątkiem świąt
  • kursuje dodatkowo 1 listopada i 11 listopada
  • kursuje 26.XII oraz 01.I oraz 06.I
  • dodatkowo kursuje 1maja, 3 maja i w Boże Ciało
19:55
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedzielę z wyjątkiem świąt
  • kursuje dodatkowo 1 listopada i 11 listopada
  • kursuje 26.XII oraz 01.I oraz 06.I
  • dodatkowo kursuje 1maja, 3 maja i w Boże Ciało
22:35
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty z wyjątkiem świąt
 

Frywałd

06:07
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
06:47
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
07:32
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
08:17
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
08:37
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
09:32
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
10:27
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
10:37
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
11:37
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
12:42
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
12:47
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
14:07
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
15:02
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
15:07
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
16:02
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
17:07
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
17:17
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
18:22
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
19:12
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
 

Kraków

05:01
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
05:01
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje do odwołania
05:10
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
05:19
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
05:33
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
05:50
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
05:51
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
05:54
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedzielę z wyjątkiem świąt
  • kursuje dodatkowo 1 listopada i 11 listopada
  • kursuje 26.XII oraz 01.I oraz 06.I
  • dodatkowo kursuje 1maja, 3 maja i w Boże Ciało
06:01
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
06:04
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
06:13
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wigilię i 31.12 i 03-05 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
06:13
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
06:19
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII oraz 07.01.2022
  • nie kursuje w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek i 2 maja
06:25
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
06:33
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 01.01, Wielkanoc, 25.26. XII i 01-03.05
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w soboty
06:43
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
06:51
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
07:00
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
07:01
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
07:06
Jarosław Spisak - Przewóz osób

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w Wigilię
07:23
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
07:24
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w dniu 24.XII
07:40
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
07:51
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
08:01
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
08:01
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
08:03
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Nie kursuje 01-03 maja 2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
08:03
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 01.01, Wielkanoc, 25.26. XII i 01-03.05
  • nie kursuje w Dniu Bożego Ciała, 1.11. i 11.11.
  • nie kursuje 1.11. i 11.11.
08:13
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
08:30
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
08:33
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
08:49
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w Wielki Piątek i 2 maja
  • nie kursuje w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:54
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
  • nie kursuje 2 maja
09:11
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
09:18
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje 01-03 maja 2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
09:25
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
09:35
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
09:56
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
10:03
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
10:13
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Nie kursuje 01-03 maja 2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od soboty do niedzieli
10:14
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w dniu 24.XII
10:30
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
10:31
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
10:44
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
  • nie kursuje 2 maja
10:48
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
11:03
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
11:14
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w Wielki Piątek i 2 maja
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII oraz 07.01.2022
11:31
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
11:35
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
11:36
Jarosław Spisak - Przewóz osób

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w Wigilię
11:40
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
11:53
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wigilię i 31.12 i 03-05 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
12:03
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
12:13
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 01.01, Wielkanoc, 25.26. XII i 01-03.05
  • nie kursuje 1.11. i 11.11.
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:24
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w dniu 24.XII
12:31
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
12:51
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
12:53
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wigilię i 31.12 i 03-05 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
13:05
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
13:13
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje 01-03 maja 2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
13:23
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
13:23
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
13:51
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
13:55
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
13:55
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
14:01
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
14:13
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
14:24
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w Wielki Piątek i 2 maja
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII oraz 07.01.2022
  • nie kursuje w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:28
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Nie kursuje 01-03 maja 2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od soboty do niedzieli
14:41
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
14:55
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
14:56
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
15:09
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
15:13
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
15:14
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w dniu 24.XII
15:33
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
15:51
Jarosław Spisak - Przewóz osób

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w Wigilię
15:55
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
16:01
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
16:15
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
16:23
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
16:31
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
16:38
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje 01-03 maja 2021
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
16:41
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
17:01
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
17:04
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w Wielki Piątek i 2 maja
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII oraz 07.01.2022
  • nie kursuje w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:08
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wigilię i 31.12 i 03-05 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
17:08
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 01.01, Wielkanoc, 25.26. XII i 01-03.05
  • nie kursuje 1.11. i 11.11.
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:13
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
17:15
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
17:34
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedzielę z wyjątkiem świąt
  • kursuje dodatkowo 1 listopada i 11 listopada
  • kursuje 26.XII oraz 01.I oraz 06.I
  • dodatkowo kursuje 1maja, 3 maja i w Boże Ciało
17:38
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
17:49
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII
18:01
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
18:05
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
18:23
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wigilię i 31.12 i 03-05 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od soboty do niedzieli
18:23
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
18:29
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
18:51
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
19:01
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
19:23
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
19:53
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
19:54
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w Wielki Piątek i 2 maja
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII oraz 07.01.2022
20:11
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
20:51
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
21:29
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
  • nie kursuje 24.12 i 31.12
  • nie kursuje 2 maja
21:39
QBus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty z wyjątkiem świąt
21:41
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
 

Oświęcim

07:17
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wigilię i 31.12 i 03-05 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
07:42
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 01.01, Wielkanoc, 25.26. XII i 01-03.05
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w soboty
08:36
Jarosław Spisak - Przewóz osób

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w Wigilię
09:17
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 01.01, Wielkanoc, 25.26. XII i 01-03.05
  • nie kursuje w Dniu Bożego Ciała, 1.11. i 11.11.
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:17
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
11:17
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Nie kursuje 01-03 maja 2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od soboty do niedzieli
12:36
Jarosław Spisak - Przewóz osób

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w Wigilię
13:02
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 01.01, Wielkanoc, 25.26. XII i 01-03.05
  • nie kursuje w Dniu Bożego Ciała, 1.11. i 11.11.
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:42
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wigilię i 31.12 i 03-05 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
13:57
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wigilię i 31.12 i 03-05 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
14:12
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje 01-03 maja 2021
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
15:17
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Nie kursuje 01-03 maja 2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od soboty do niedzieli
16:46
Jarosław Spisak - Przewóz osób

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w Wigilię
17:52
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje 01-03 maja 2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:12
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 01.01, Wielkanoc, 25.26. XII i 01-03.05
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wigilię i 31.12 i 03-05 maja
  • kursuje w soboty
18:27
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 01.01, Wielkanoc, 25.26. XII i 01-03.05
  • nie kursuje w Dniu Bożego Ciała, 1.11. i 11.11.
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:12
GT Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wigilię i 31.12 i 03-05 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od soboty do niedzieli
 

Sanka

06:27
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
07:07
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
07:37
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
08:27
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
09:12
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
09:32
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
11:02
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
11:42
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
12:22
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
13:02
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
14:17
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
14:22
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
15:22
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
16:17
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
16:37
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
17:22
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
18:27
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
18:47
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
19:27
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
20:32
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
20:47
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty do odwołania
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 02.05.2022
 

Zalas

05:44
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
05:49
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje do odwołania
06:13
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
06:39
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
06:49
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
07:33
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 04.06.2021r.
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII oraz 07.01.2022
  • nie kursuje w Wielki Piątek i 2 maja
07:59
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
08:41
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
08:49
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
08:49
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
09:48
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek i 2 maja
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII oraz 07.01.2022
10:19
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
11:03
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
11:09
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
11:19
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
12:23
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek i 2 maja
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII oraz 07.01.2022
12:39
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
13:29
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
13:38
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
13:39
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
14:49
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
15:23
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek i 2 maja
  • nie kursuje 12.11.2021
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII oraz 07.01.2022
15:29
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
15:49
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
16:33
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniu 24.XII
16:49
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
17:34
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
17:52
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
18:33
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek i 2 maja
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII oraz 07.01.2022
18:49
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
19:39
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
19:43
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:49
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
20:43
MAL-BUS Czułów

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Piątek i 2 maja
  • nie kursuje 12.11.2021
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII oraz 07.01.2022
21:09
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
21:39
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w niedzielę i święta
  • do odwołania kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
22:34
WITOMPOL s.j.

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů