MIŁOGÓRZE

Miłogórze, ob. Lidzbark Warmiński

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Bartoszyce

07:13
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:43
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
09:08
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 03.05.2022
  • nie kursuje w dniu 01.05.2022
  • nie kursuje w dniu 02.05.2022
09:38
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:43
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:08
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 03.05.2022
  • nie kursuje w dniu 01.05.2022
  • nie kursuje w dniu 02.05.2022
11:43
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
12:13
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
12:48
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:13
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
15:08
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 03.05.2022
  • nie kursuje w dniu 01.05.2022
  • nie kursuje w dniu 02.05.2022
15:38
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:18
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:48
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 03.05.2022
  • nie kursuje w dniu 01.05.2022
  • nie kursuje w dniu 02.05.2022
17:38
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
18:23
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:13
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • nie kursuje 11.11.2021
  • kursuje dodatkowo 18 kwietnia 2022
  • nie kursuje w Wigilię
19:38
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
20:33
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • nie kursuje 11.11.2021
  • kursuje dodatkowo 18 kwietnia 2022
  • nie kursuje w Wigilię
21:28
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
22:28
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
 

Górowo Iławeckie

10:29
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:29
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:49
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w weekendy oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje dodatkowo w Boże Ciało i 26.12, 06.01, Poniedziałek Wielkanocny, 1 i 3 maja
 

Kamińsk

08:54
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w weekendy oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo w Boże Ciało i 26.12, 06.01, Poniedziałek Wielkanocny, 1 i 3 maja
11:54
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w weekendy oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 26.12, 06.01, Poniedziałek Wielkanocny, 1 i 3 maja
13:39
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w weekendy oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo w Boże Ciało i 26.12, 06.01, Poniedziałek Wielkanocny, 1 i 3 maja
16:49
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w weekendy oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 26.12, 06.01, Poniedziałek Wielkanocny, 1 i 3 maja
 

Kandyty

09:24
Zarobkowy Przewóz Osób Bartczak Waldemar

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
14:09
Zarobkowy Przewóz Osób Bartczak Waldemar

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
14:22
Zarobkowy Przewóz Osób Bartczak Waldemar

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
17:29
Zarobkowy Przewóz Osób Bartczak Waldemar

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 02.01.
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
 

Lidzbark Warmiński

10:47
Bus Travel Mariusz Grzelak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
14:07
Bus Travel Mariusz Grzelak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
17:12
Bus Travel Mariusz Grzelak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
20:07
Bus Travel Mariusz Grzelak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
20:09
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Boże Ciało
21:56
Zarobkowy Przewóz Osób Bartczak Waldemar

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Olsztyn

05:10
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:55
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
06:22
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 02.05.2022
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
06:50
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
06:50
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • kursuje dodatkowo w Boże Ciało i 26.12, 06.01, Poniedziałek Wielkanocny, 1 i 3 maja
07:02
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:08
Zarobkowy Przewóz Osób Bartczak Waldemar

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 02.01.
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
07:35
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:40
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:07
Bus Travel Mariusz Grzelak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
08:42
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 03.05.2022
  • nie kursuje w dniu 01.05.2022
  • nie kursuje w dniu 02.05.2022
09:02
Zarobkowy Przewóz Osób Bartczak Waldemar

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
09:05
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
09:35
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
09:40
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:40
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w weekendy oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 26.12, 06.01, Poniedziałek Wielkanocny, 1 i 3 maja
10:32
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
11:15
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w weekendy oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo w Boże Ciało i 26.12, 06.01, Poniedziałek Wielkanocny, 1 i 3 maja
11:42
Bus Travel Mariusz Grzelak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
12:00
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
12:20
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:32
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 03.05.2022
  • nie kursuje w dniu 01.05.2022
  • nie kursuje w dniu 02.05.2022
12:42
Zarobkowy Przewóz Osób Bartczak Waldemar

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
13:32
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
13:45
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w weekendy oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 26.12, 06.01, Poniedziałek Wielkanocny, 1 i 3 maja
14:05
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 26.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:32
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 03.05.2022
  • nie kursuje w dniu 01.05.2022
  • nie kursuje w dniu 02.05.2022
14:51
Bus Travel Mariusz Grzelak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
15:02
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
15:17
Zarobkowy Przewóz Osób Bartczak Waldemar

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 02.01.
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
15:35
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje od 24-26 XII oraz w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I oraz 06.I
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:45
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w weekendy oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo w Boże Ciało i 26.12, 06.01, Poniedziałek Wielkanocny, 1 i 3 maja
16:05
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • nie kursuje 11.11.2021
  • kursuje dodatkowo 18 kwietnia 2022
  • nie kursuje w Wigilię
17:02
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:47
Bus Travel Mariusz Grzelak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
17:50
RIK – Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, a także 01.I i w Boże Ciało
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 18 kwietnia 2022
  • nie kursuje 11.11.2021
18:25
HENIOREK

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Boże Ciało
19:02
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
19:32
Zarobkowy Przewóz Osób Bartczak Waldemar

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 02.01.
20:12
ExpressBus Transport Osobowy

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů