LUBLIN D.A. GŁÓWNY

Lublin, ob. M. Lublin

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Białystok

08:30
SINBUS

Druh dopravce: autobusy
  • Kurs objęty całkowitą rezerwacją miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 1 stycznia i 24 grudnia
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
16:00
SINBUS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs objęty całkowitą rezerwacją miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Biłgoraj

09:55
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
12:00
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
17:45
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
přes: Wysokie,
09:55
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
14:55
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kurs przyspieszony
 

Brzeźnica Bychawska

07:45
Przewóz Osób Bogumiła Daszczyk

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:45
Przewóz Osób Bogumiła Daszczyk

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Drzewce-Kolonia

přes: Jastków, Wysokie, Garbów, Nałęczów,
15:00
PKS Międzyrzec Podlaski Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Elbląg

přes: Warszawa,
22:50
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od czwartku do soboty
  • nie kursuje 24-25.XII, 31.12, Wielką Sobotę i 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo 18.04,1.05. 2022 roku
 

Gdańsk

přes: Warszawa, Elbląg,
22:50
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od czwartku do soboty
  • nie kursuje 24-25.XII, 31.12, Wielką Sobotę i 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo 18.04,1.05. 2022 roku
 

Gdynia

přes: Warszawa, Elbląg, Gdańsk,
22:50
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od czwartku do soboty
  • nie kursuje 24-25.XII, 31.12, Wielką Sobotę i 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo 18.04,1.05. 2022 roku
 

Horyniec-Zdrój

přes: Wysokie, Biłgoraj, Łukowa, Lubaczów,
09:55
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
14:55
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kurs przyspieszony
 

Hrubieszów

11:30
USŁUGI PRZEWOZOWE KAZAN BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo 21-24 oraz 31 grudnia 2020
13:45
USŁUGI PRZEWOZOWE KAZAN BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 6 st 2022
18:00
USŁUGI PRZEWOZOWE KAZAN BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i I dz. Wielkanocy; kursuje 1.I
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 stycznia
18:50
USŁUGI PRZEWOZOWE KAZAN BUS

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje w dniu 03.05.2022
  • nie kursuje 24-25.12, 31.12, 01.01, w Wielką Sobotę i I dzień św. Wielk.
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniu 01.05.2022
 

Kielce

přes: Radom,
04:00
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniu 10.06.2022
  • kursuje w piątki, soboty i niedziele
08:00
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniu 27.05.2022, 03.06.2022 oraz 10.06.2022
  • kursuje w piątki i niedziele
10:42
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 31 XII
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniu 07.06, 08.06 oraz 09.06.2022
 

Kock

06:25
KOCK Autokary

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w Wielki Piątek i w piatek po Bożym Ciele
14:55
KOCK Autokary

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielki Piątek i w piatek po Bożym Ciele
 

Kraków

05:40
SINBUS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 3 lutego 2022
  • Nie kursuje 1.I, w 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, 25-26.XII, w Wielką Sobotę, w Wigilię
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 1 maja 2020
přes: Radom, Kielce,
04:00
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniu 10.06.2022
  • kursuje w piątki, soboty i niedziele
08:00
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniu 27.05.2022, 03.06.2022 oraz 10.06.2022
  • kursuje w piątki i niedziele
10:42
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 31 XII
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniu 07.06, 08.06 oraz 09.06.2022
 

Lisów

05:30
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
07:15
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
07:40
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:40
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
09:10
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
10:45
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
10:55
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
12:35
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
13:15
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
14:45
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
15:10
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
15:20
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
16:45
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:55
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
18:45
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:05
UTO Tadeusz Nizioł

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 12.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Lubaczów

přes: Wysokie, Biłgoraj, Łukowa,
09:55
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
14:55
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kurs przyspieszony
 

Lubartów

07:05
Lubatur

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
08:00
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 3 maja i w Boże Ciało
  • nie kursuje w soboty i niedziele od 10.04.2021r
08:00
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:00
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 3 maja i w Boże Ciało
  • nie kursuje w soboty i niedziele od 10.04.2021r
09:55
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty i niedziele od 10.04.2021r
10:05
Lubatur

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
11:10
Lubatur

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
11:20
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:05
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 3 maja i w Boże Ciało
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w soboty i niedziele od 10.04.2021r
12:10
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w soboty i niedziele od 10.04.2021r
  • nie kursuje 3 maja i w Boże Ciało
13:05
Usługi Transportowe. Matyjaszczyk Marek

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w poniedziałki
  • KURSUJE W ŚRODY
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:00
Transport Drogowy Osobowy Dariusz Piskorski

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 3 maja i w Boże Ciało
  • nie kursuje w soboty i niedziele od 10.04.2021r
14:15
Lubatur

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
16:30
Lubatur

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:15
Lubatur

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:55
Lubatur

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Łódź

přes: Radom,
10:00
Regio Travel

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel
10:00
Regio Travel/Paratex

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w 01.I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych, 25.XII, 26.XII oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje Regio Travel/Paratex
14:00
Regio Travel/Paratex

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje dodatkowo 16 kwietnia 2022
17:00
Regio Travel

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje Regio Travel
  • nie kursuje 16 kwietnia 2022
17:00
Regio Travel/Paratex

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w 01.I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych, 25.XII, 26.XII oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje Regio Travel/Paratex
 

Motycz

přes: Pawlin,
12:45
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:50
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Uniszowice,
06:25
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Obrowiec

15:30
Transway

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt, nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
18:15
Transway

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje 2 maja 2022, Kursuje 3 maja 2022, kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę, nie kursuje w święta
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
21:30
Transway

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
 

Pawlin

12:45
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:50
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Uniszowice, Motycz,
06:25
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Przemyśl

přes: Biłgoraj,
12:00
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
17:45
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
přes: Biłgoraj, Przeworsk,
09:55
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
 

Przeworsk

přes: Biłgoraj,
09:55
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
 

Radawczyk Drugi

přes: Konopnica, Zemborzyce Tereszyńskie,
06:30
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
12:30
Lubelskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Radom

04:00
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniu 10.06.2022
  • kursuje w piątki, soboty i niedziele
05:55
SINBUS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 06.01 i w Boże Ciało
  • do końca grudnia 2022 nie kursuje w weekendy
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
07:30
SINBUS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje 1 i 3 maja
08:00
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniu 27.05.2022, 03.06.2022 oraz 10.06.2022
  • kursuje w piątki i niedziele
10:00
Regio Travel

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • kursuje Regio Travel
10:00
Regio Travel/Paratex

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w 01.I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych, 25.XII, 26.XII oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje Regio Travel/Paratex
10:42
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 31 XII
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniu 07.06, 08.06 oraz 09.06.2022
10:55
SINBUS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje do odwołania za wyjątkiem 16.04.2022
12:02
SINBUS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 06.01 i w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • do końca grudnia 2022 nie kursuje w weekendy
13:27
SINBUS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 stycznia
14:00
Regio Travel/Paratex

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje dodatkowo 16 kwietnia 2022
15:00
SINBUS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do końca lutego 2021 nie kursuje w soboty i niedziele, nie kursuje 6 stycznia 2021
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:30
SINBUS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje do odwołania
17:00
Regio Travel

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje Regio Travel
  • nie kursuje 16 kwietnia 2022
17:00
Regio Travel/Paratex

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w 01.I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych, 25.XII, 26.XII oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje Regio Travel/Paratex
18:20
SINBUS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Ryki

11:10
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
18:35
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
 

Rzeszów

05:20
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24-25.XII, 1.I, Wielką Sobotę i 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w piątki i soboty oraz codziennie w okresie 11.02-27.02.2022
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniu 10.06.2022
 

Stalowa Wola

07:20
Wira-Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 15.08, 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w niedziele
14:55
Wira-Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 15.08, 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Tarnów

přes: Rzeszów,
05:20
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24-25.XII, 1.I, Wielką Sobotę i 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w piątki i soboty oraz codziennie w okresie 11.02-27.02.2022
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniu 10.06.2022
 

Warszawa

03:52
Transway

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt, nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, Nie kursuje 2 maja 2022
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
08:21
Transway

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt, nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
11:10
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
11:35
Transway

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje 2 maja 2022, Kursuje 3 maja 2022, kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę, nie kursuje w święta
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
14:54
Transway

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
15:35
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
18:35
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
18:47
Transway

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, Kursuje 3 maja 2022
  • W przypadku gdy niemożliwy jest już zakup biletu internetowo, prosimy o kontakt z rezerwacją pod numerem 501 510 780
22:50
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od czwartku do soboty
  • nie kursuje 24-25.XII, 31.12, Wielką Sobotę i 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo 18.04,1.05. 2022 roku
přes: Ryki,
11:10
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
18:35
PKS w Biłgoraju Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • KURS POSPIESZNY
  • na kursie w Biłgoraju może nastąpić przesiadka do innego pojazdu
 

Zakopane

přes: Rzeszów, Tarnów,
05:20
BP Tour

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24-25.XII, 1.I, Wielką Sobotę i 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w piątki i soboty oraz codziennie w okresie 11.02-27.02.2022
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca.
  • nie kursuje w dniu 10.06.2022
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů