WORONIEC

Woroniec, ob. Biała Podlaska

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Biała Podlaska

08:19
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia
08:29
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:04
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
09:24
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 listopada
  • kursuje w niedziele
12:24
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • kursuje w niedziele oprócz 1 maja 2022, dodatkowo kursuje 3 maja 2022
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 3 maja 2022
12:44
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:04
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • kursuje w soboty
13:29
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • kursuje w niedziele oprócz 1 maja 2022, dodatkowo kursuje 3 maja 2022
13:54
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
14:34
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2022
14:54
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje 1 listopada
  • kursuje w piątki i niedziele
15:24
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 listopada
15:41
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:49
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII i 31.XII
  • kursuje w niedziele oprócz 1 maja 2022, dodatkowo kursuje 3 maja 2022
18:51
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
19:34
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2022
20:24
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
21:16
Garden Service

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25. i 26. XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:29
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2022
 

Lublin

06:27
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
07:07
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:22
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2022
08:07
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w dniu 1 listopada
  • nie kursuje w dniu 31.XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:22
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2022
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:32
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • Nie kursuje 3 maja
  • nie kursuje 1 listopada
11:42
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
13:37
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
14:12
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
14:27
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
15:02
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2022
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:57
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 listopada
16:52
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Warszawa

15:09
Garden Service

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25. i 26. XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů