PĄCZEWO

Pączewo, ob. Skórcz

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Barłożno

přes: Wielki Bukowiec,
15:37
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Gdańsk

přes: Starogard Gdański, Kłodawa, Pruszcz Gdański,
06:15
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Pruszcz Gdański

přes: Starogard Gdański, Kłodawa,
06:15
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Skórcz

07:15
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w święta
  • Kursuje w Wigilię 24.XII i Sylwestra 31.XII
08:24
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:25
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w święta
  • Kursuje w Wigilię 24.XII i Sylwestra 31.XII
09:55
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty bez świąt
  • kursuje 24.XII
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 31.XII
10:30
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
11:25
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje 31.XII
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje w święta
  • kursuje 24.XII
12:40
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
12:55
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
13:30
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w święta
  • nie kursujemy w 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII
  • kursuje dodatkowo 24.12. i 31.12.2020
15:25
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje w święta
  • kursuje dodatkowo 24.12. i 31.12.2020
15:29
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
16:10
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
16:14
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:34
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
17:25
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • nie kursuje w święta
18:55
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
19:10
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w święta
  • kursuje 31.XII
20:40
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
20:55
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w święta
přes: Wielki Bukowiec,
09:17
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Smętowo Graniczne

06:00
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
07:15
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w święta
09:40
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
12:12
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • kursuje w soboty bez świąt
12:32
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:34
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
14:24
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
14:39
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w święta
15:37
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
16:39
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
18:34
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
přes: Wielki Bukowiec,
14:52
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Starogard Gdański

05:08
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:59
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:15
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:18
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
07:05
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
07:13
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:14
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:34
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
09:00
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
09:24
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
10:05
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:07
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:29
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
10:30
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
11:15
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
11:15
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
11:29
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
12:15
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje 31.XII
  • kursuje 24.XII
12:49
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
13:44
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
13:45
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
14:25
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje 24.XII
  • kursuje 31.XII
14:26
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje do odwołania
15:14
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
15:35
PKS w Starogardzie Gdańskim

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:04
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
16:23
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
16:23
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 24.XII
16:45
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
18:00
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 24.XII
18:09
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:15
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:30
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w święta
19:48
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
20:04
P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů