DĘBKI

Dębki, ob. Krokowa

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Białogóra

11:50
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
11:50
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
14:05
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
14:05
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:05
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:05
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:05
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:05
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
přes: Lubkowo, Wierzchucino,
14:54
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:24
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Częstochowa

přes: Gdynia, Gdańsk, Toruń, Włocławek, Łódź,
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
 

Gdańsk

přes: Gdynia,
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
 

Gdynia

19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
 

Hel

přes: Władysławowo, Jurata,
10:10
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Katowice

přes: Gdynia, Gdańsk, Toruń, Włocławek, Łódź, Częstochowa,
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
 

Kraków

přes: Gdynia, Gdańsk, Toruń, Włocławek, Łódź, Częstochowa, Katowice,
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
 

Łeba

07:11
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 3-5, 9-12, 16-19, 23-27, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1-22, 25-27, 29 sierpnia, 2, 9 września 2022
07:11
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 3-5, 9-12, 16-19, 23-27, 30 czerwca, 1-31 lipca, 1-22, 25-27, 29 sierpnia, 2, 9 września 2022
 

Łódź

přes: Gdynia, Gdańsk, Toruń, Włocławek,
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
 

Puck

06:39
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Toruń

přes: Gdynia, Gdańsk,
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
 

Wejherowo

přes: Krokowa, Tyłowo,
10:00
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:00
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:00
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:00
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:00
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:00
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:00
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:00
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
14:15
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
14:15
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
14:15
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
14:15
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:15
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:15
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:15
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:15
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:30
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:30
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:30
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:30
PKS Gdynia S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Włocławek

přes: Gdynia, Gdańsk, Toruń,
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
19:10
Lider sp.j.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 4-6, 10-13, 17-20, 24-28 czerwca, 1-31 lipca, 1-23, 26-28, 30 sierpnia, 3, 10 września 2022
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů