PUSTELNIK

Pustelnik, ob. Stanisławów

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Cisówka

08:09
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, kursuje w soboty
13:40
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, kursuje od poniedziałku do piątku
15:25
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, kursuje od poniedziałku do piątku
16:24
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
16:25
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
20:39
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
 

Mińsk Mazowiecki

06:42
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, kursuje w soboty
08:32
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, kursuje od poniedziałku do piątku
14:02
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
17:12
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
 

Sokołów Podlaski

06:52
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w soboty
  • nie kurusje 1-3 maja
07:42
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1. i 3. maja
  • nie kursuje 1. i 11 XI
08:12
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
09:02
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
09:37
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
12:52
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kurusje 1-3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
13:47
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 I, Święta Wielkanocne, 25. i 26. XII
  • nie kurusje 1-3 maja
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
14:17
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 1. i 11 XI
14:47
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
16:52
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
17:22
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w Wigilię
19:02
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje 1. i 11 XI
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
19:27
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
21:52
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, w Wielką Sobotę i 1-3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
 

Stanisławów

06:44
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Warszawa

04:38
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Boże Ciało i 1-3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w soboty
05:33
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 1. i 11 XI
05:53
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
06:53
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
07:23
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
09:33
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kurusje 1-3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
10:53
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 I, Święta Wielkanocne, 25. i 26. XII
  • nie kurusje 1-3 maja
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
11:53
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
12:28
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kurusje 1-3 maja
14:38
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
15:03
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
16:33
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
17:23
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w Wigilię
19:38
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, w Wielką Sobotę i 1-3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů