CIOPAN

Ciopan, ob. Stanisławów

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Cisówka

08:06
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, kursuje w soboty
13:37
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, kursuje od poniedziałku do piątku
15:22
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, kursuje od poniedziałku do piątku
16:21
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
16:22
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
20:36
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
 

Mińsk Mazowiecki

06:45
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, kursuje w soboty
08:35
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, kursuje od poniedziałku do piątku
14:05
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
17:15
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
 

Sokołów Podlaski

06:56
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 31.10.2021 i 1.11.2021
07:46
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1. i 3. maja
  • nie kursuje 1. i 11 XI
08:16
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
09:06
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
09:41
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
  • nie kursuje 1.11.2021
12:56
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w Boże Ciało i 1-3 maja
13:51
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 I, Święta Wielkanocne, 25. i 26. XII
  • nie kursuje w Boże Ciało i 1-3 maja
  • nie kursuje 15 sierpnia
14:21
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
14:51
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje 1.11.2021
16:56
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
17:26
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1.11.2021
19:06
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje 31.10.2021 i 1.11.2021
  • nie kursuje w soboty
19:31
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1.11.2021
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
21:56
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, w Wielką Sobotę i 1-3 maja
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
 

Stanisławów

06:47
LECH TRAVEL Autokarowy Przewóz Osób Leszek Goźliński

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Warszawa

04:34
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Boże Ciało i 1-3 maja
  • nie kursuje 31.10.2021 i 1.11.2021
  • nie kursuje w soboty
05:29
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 1. i 11 XI
05:49
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
06:49
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
07:19
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
  • nie kursuje 1.11.2021
09:29
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w Boże Ciało i 1-3 maja
10:49
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 I, Święta Wielkanocne, 25. i 26. XII
  • nie kursuje w Boże Ciało i 1-3 maja
  • Nie kursuje w święto Trzech Króli 6 I
11:49
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
12:24
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w Boże Ciało i 1-3 maja
14:34
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze nie kursuje 2 i 12.11
14:59
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1.11.2021
16:29
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 31.10.2021 i 1.11.2021
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje w soboty
17:19
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1.11.2021
  • nie kursuje w Wigilię
19:34
Gemini

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, w Wielką Sobotę i 1-3 maja
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů