LUBLIN D.A.GŁ.

Lublin, ob. M. Lublin

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Biała Podlaska

06:15
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia
06:30
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:00
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
07:20
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 listopada
  • kursuje w niedziele
08:52
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • kursuje w Wielką Sobotę 2022
10:20
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • kursuje w niedziele oprócz 1 maja 2022, dodatkowo kursuje 3 maja 2022
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 3 maja 2022
10:40
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:58
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:00
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • kursuje w soboty
11:25
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • kursuje w niedziele oprócz 1 maja 2022, dodatkowo kursuje 3 maja 2022
11:55
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
12:30
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2022
12:50
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje 1 listopada
  • kursuje w piątki i niedziele
13:00
Garden Service

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25. i 26. XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Boże Ciało
13:20
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 listopada
13:42
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:45
Garden Service

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25. i 26. XII
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Boże Ciało
15:45
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII i 31.XII
  • kursuje w niedziele oprócz 1 maja 2022, dodatkowo kursuje 3 maja 2022
16:30
Garden Service

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25. i 26. XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w niedziele
16:40
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach: 1.I, w Wielką Sobotę; w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 24-26 XII i 31 XII
16:47
Przewóz Osób Kazimierz Chabros

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
17:30
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2022
17:45
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniach: 1.I, w Wielką Sobotę; w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 24-26 XII i 31 XII
18:20
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:25
Usługi Transportowe Przewóz Osób Jerzy Kostrzewa

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII, nie kursuje 01.05.2022
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, 1 listopada oraz 24 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2022
 

Busko-Zdrój

08:35
Softtravel.pl

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
  • nie kursuje w dniu 02.02.2022
 

Elbląg

přes: Warszawa,
20:30
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25, 26, 31 grudnia, w Wielką Sobotę oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 15.04 2022 roku
  • kursuje dodatkowo 14.04.2022 roku
  • kursuje w poniedziałki i piątki
 

Gdańsk

přes: Warszawa, Elbląg,
20:30
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25, 26, 31 grudnia, w Wielką Sobotę oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 15.04 2022 roku
  • kursuje dodatkowo 14.04.2022 roku
  • kursuje w poniedziałki i piątki
 

Muszyna

přes: Tarnów,
07:00
Softtravel.pl

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
 

Ostrowiec Świętokrzyski

07:55
Softtravel.pl

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
13:50
Softtravel.pl

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
 

Polańczyk

přes: Rzeszów,
07:00
Galicja Express

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • na trasie mogą występować opóźnienia do 30 minut
 

Rzeszów

07:00
Galicja Express

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • na trasie mogą występować opóźnienia do 30 minut
10:30
Galicja Express

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1-dzień Wielkanocy
  • na trasie mogą występować opóźnienia do 30 minut
13:40
Galicja Express

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • na trasie mogą występować opóźnienia do 30 minut
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Nie kursuje 3 maj 2022
16:45
Galicja Express

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1-dzień Wielkanocy
  • na trasie mogą występować opóźnienia do 30 minut
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Sanok

přes: Rzeszów,
13:40
Galicja Express

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • na trasie mogą występować opóźnienia do 30 minut
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Nie kursuje 3 maj 2022
16:45
Galicja Express

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1-dzień Wielkanocy
  • na trasie mogą występować opóźnienia do 30 minut
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Tarnów

07:00
Softtravel.pl

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
 

Ustrzyki Dolne

přes: Rzeszów,
10:30
Galicja Express

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1-dzień Wielkanocy
  • na trasie mogą występować opóźnienia do 30 minut
 

Warszawa

20:30
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25, 26, 31 grudnia, w Wielką Sobotę oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 15.04 2022 roku
  • kursuje dodatkowo 14.04.2022 roku
  • kursuje w poniedziałki i piątki
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů