BACHÓRZ

Bachórz, ob. Dynów

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Bircza

14:17
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 grudnia
 

Brzozów

06:24
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
13:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
 

Dubiecko

09:32
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:37
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:57
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:37
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:37
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Dynów

06:24
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
07:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 14, 15, 19 kwietnia 2022
07:26
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
07:29
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
07:49
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
08:02
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 grudnia
08:09
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje 1 i 3 maja
08:16
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:22
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 grudnia
08:24
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 31 grudnia
09:24
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
09:56
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
10:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania kursuje też w soboty
10:54
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
11:16
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
11:34
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje 1 i 3 maja
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:51
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
12:17
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 grudnia
12:21
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
12:54
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31 grudnia
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
13:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
  • do odwołania nie kursuje w soboty
13:53
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
14:29
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
14:41
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
15:21
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
15:41
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
15:48
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:24
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
16:44
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:16
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
18:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
19:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
20:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
23:04
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Laskówka

07:58
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 grudnia
11:53
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 grudnia
15:28
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Przemyśl

04:34
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
05:26
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 1 dzień Wielkanocy
05:56
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w soboty
06:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wigilię
07:31
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 14, 15, 19 kwietnia 2022
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
07:56
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
09:06
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
09:21
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
09:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1-2 kwietnia 2021
10:34
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
11:16
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
11:56
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31 grudnia
12:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje w Wigilię
13:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:16
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:46
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
15:21
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
15:21
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
15:56
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:41
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 15 kwietnia 2022
17:31
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
20:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Rzeszów

04:28
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:13
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:14
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
05:43
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:45
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:08
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:13
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:20
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
07:59
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
08:25
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:10
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
10:19
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
11:08
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:50
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
12:28
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:30
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:05
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
15:13
F.U. POLBUS Grzegorz Owarzany

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:20
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje 31.XII oarz 01.I
17:10
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i niedziele, kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, kursuje 1 maja 2022, kursuje 3 maja 2022
19:18
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i niedziele, nie kursuje 16-17.04.2022, nie kursuje 1 maja 2022
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů