LIPIE

Lipie, ob. Gródek nad Dunajcem

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Miłkowa

07:21
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje 25,26 grudnia, 1 stycznia, 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało
07:27
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudnia
09:21
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje 06.01.2022
09:27
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje 25,26 grudnia, 1 stycznia, 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało
10:37
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:20
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 14-15 kwietnia 2022
12:12
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje 25,26 grudnia, 1 stycznia, 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudnia
12:22
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:12
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 14-15 kwietnia 2022
14:47
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:47
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje 25,26 grudnia, 1 stycznia, 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudnia
15:57
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:42
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:52
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje 25,26 grudnia, 1 stycznia, 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudnia
17:21
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 14-15 kwietnia 2022
19:02
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • dodatkowo kursuje 31 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
19:02
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje 25,26 grudnia, 1 stycznia, 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
19:52
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 12 listopada 2021
 

Nowy Sącz

05:15
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudnia
05:55
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 14-15 kwietnia 2022
06:00
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje 25,26 grudnia, 1 stycznia, 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudnia
06:03
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 12 listopada 2021
06:58
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:55
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje 06.01.2022
07:55
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje 25,26 grudnia, 1 stycznia, 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało
08:23
Marpol

Druh dopravce: minibusy
08:45
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:53
Marpol

Druh dopravce: minibusy
10:15
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:20
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje 25,26 grudnia, 1 stycznia, 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudnia
11:20
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 14-15 kwietnia 2022
12:03
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:25
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje 06.01.2022
13:25
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje 25,26 grudnia, 1 stycznia, 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało
15:10
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 14-15 kwietnia 2022
15:30
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje 25,26 grudnia, 1 stycznia, 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudnia
16:13
Marpol

Druh dopravce: minibusy
17:18
Marpol

Druh dopravce: minibusy
17:25
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:35
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • Nie kursuje 25,26 grudnia, 1 stycznia, 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
18:25
Marpol

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
přes: Sienna, Wola Kurowska, Zbyszyce, Dąbrowa, Wielogłowy,
05:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:53
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty, dodatkowo 31.12.2021
  • Kursuje w soboty oraz 24.12.2021
05:53
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
06:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:26
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty, dodatkowo 31.12.2021
  • Kursuje w soboty oraz 24.12.2021
08:38
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
10:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:53
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty, dodatkowo 31.12.2021
  • Kursuje w soboty oraz 24.12.2021
11:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
13:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:18
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty, dodatkowo 31.12.2021
  • Kursuje w soboty oraz 24.12.2021
14:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
15:33
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty, dodatkowo 31.12.2021
  • Kursuje w soboty oraz 24.12.2021
16:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Tarnów

05:33
Marpol

Druh dopravce: minibusy
06:33
Marpol

Druh dopravce: minibusy
13:33
Marpol

Druh dopravce: minibusy
14:28
Marpol

Druh dopravce: minibusy
 

Tropie

přes: Gródek nad Dunajcem, Bartkowa, Rożnów, Roztoka,
06:43
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:16
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty, dodatkowo 31.12.2021
  • Kursuje w soboty oraz 24.12.2021
07:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
09:03
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:46
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty, dodatkowo 31.12.2021
  • Kursuje w soboty oraz 24.12.2021
10:08
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
12:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:16
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty, dodatkowo 31.12.2021
  • Kursuje w soboty oraz 24.12.2021
13:55
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
14:36
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty, dodatkowo 31.12.2021
  • Kursuje w soboty oraz 24.12.2021
14:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
16:46
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, oprócz Wielkiej Soboty, dodatkowo 31.12.2021
17:55
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
19:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů