GŁOGOCZÓW

Głogoczów, ob. Myślenice

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Jordanów

06:23
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
07:03
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:53
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
08:13
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:33
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
09:58
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
10:08
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
10:18
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
10:38
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
10:48
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:48
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
11:18
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:58
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:28
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • nie kursuje w soboty
13:23
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:28
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
14:08
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:23
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
14:58
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
15:38
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
15:58
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w niedziele
16:13
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:48
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
17:03
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w niedziele
17:33
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:53
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
18:23
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • nie kursuje 12 listopada 2018
18:58
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w piątki
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:18
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
19:33
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
19:58
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:08
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
20:18
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w niedziele
20:53
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
 

Konina

07:34
FUT Szczepan Domagała

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
20:39
FUT Szczepan Domagała

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • dodatkowo kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
 

Kraków

05:02
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:10
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
05:17
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
05:27
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
05:39
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
05:45
FUT Szczepan Domagała

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Boże Ciało
05:49
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 listopada
05:52
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • Nie kursuje 1 listopada
06:14
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:14
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
06:19
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
06:54
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
06:54
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:54
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
07:19
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
07:24
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • nie kursuje w weekendy w okresie 16-29 marca 2020
07:28
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:42
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
07:55
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 1 listopada
07:57
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
08:09
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
08:15
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:32
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
08:44
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
08:54
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
08:54
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
08:59
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
09:14
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
09:20
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:37
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
09:49
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:07
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 listopada
10:12
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
10:18
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:19
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:24
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w poniedziałki
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w piątki
10:34
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
10:54
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
10:57
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
11:19
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:22
A.LANGOWSKI

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
11:27
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
11:49
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
11:54
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
12:02
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
12:04
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
12:14
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
12:24
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w weekendy w okresie 16-29 marca 2020
12:42
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
12:44
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
12:47
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
13:04
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:08
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:22
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
13:35
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
13:44
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
14:04
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
14:05
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
14:12
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
14:29
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
14:54
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • nie kursuje w weekendy w okresie 16-29 marca 2020
14:59
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
15:12
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
15:24
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:27
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
15:34
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w niedziele
15:49
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:59
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
15:59
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:04
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
16:17
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
16:39
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • nie kursuje 12 listopada 2018
16:50
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:52
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
17:14
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w weekendy w okresie 16-29 marca 2020
17:19
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w niedziele
17:35
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
17:44
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
17:44
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w soboty
17:49
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w niedziele
17:52
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
18:02
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
18:19
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w niedziele
18:24
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
18:29
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:49
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w piątki
18:49
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:54
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:57
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
19:00
FUT Szczepan Domagała

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • dodatkowo kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
19:12
A.LANGOWSKI

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
19:19
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
19:24
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
19:34
Euro-bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało
  • kursuje w niedziele
19:57
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
 

Mszana Dolna

06:54
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
08:14
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:09
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
09:59
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
10:44
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
12:14
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:04
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
13:54
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
14:24
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
15:24
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
17:04
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:44
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
19:59
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
 

Myślenice

06:23
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:47
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
09:18
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:22
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
11:52
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
12:08
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:22
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
14:59
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:52
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
17:49
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
19:22
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
20:27
INTER-LES Dariusz Murzyn

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Rabka-Zdrój

06:33
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
07:28
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
07:47
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
08:22
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
09:22
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w weekendy w okresie 16-29 marca 2020
09:33
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
10:18
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
10:57
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
11:43
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
12:08
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
12:32
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
12:58
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
13:32
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
13:43
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w niedziele
14:13
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
14:47
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w weekendy w okresie 16-29 marca 2020
15:08
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
15:32
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
15:58
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
16:27
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
16:57
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w weekendy w okresie 16-29 marca 2020
  • nie kursuje w Wigilię
17:23
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w niedziele
17:58
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • Nie kursuje 1 listopada
18:47
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w weekendy w okresie 16-29 marca 2020
19:03
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • Nie kursuje 1 listopada
19:24
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
19:48
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
20:12
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia
20:28
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
20:57
EDMAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 stycznia, w Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • nie kursuje 16-29 marca 2020
21:08
RAB BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů