GOWORÓWEK

Goworówek, ob. Goworowo

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Goworowo

04:07
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w lipcu i sierpniu, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
04:07
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w okresie 01.04-30.04.2020
04:07
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w lipcu i sierpniu, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
07:23
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w okresie 01.04-30.04.2020
07:23
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 stycznia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
08:18
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 2 i 27 maja, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 2 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 i 2 maja 2019
08:36
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:14
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:13
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty w okresie 01.04-30.04.2020
10:13
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Kursuje w Poniedziałek Wielkanocny, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje dodatkowo w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
11:49
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
13:49
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
15:04
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:04
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w okresie 01.04-30.04.2020
16:04
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:04
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
17:19
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
19:15
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
20:44
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do czwartku oraz w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 stycznia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
21:08
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Kursuje w piątki i niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
 

Ostrołęka

05:51
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w okresie 01.04-30.04.2020
05:51
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 stycznia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
06:59
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 2 i 27 maja, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 2 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 i 2 maja 2019
08:01
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 stycznia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:16
KRM

Druh dopravce: autobusy
  • pow
09:16
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty w okresie 01.04-30.04.2020
09:16
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Kursuje w Poniedziałek Wielkanocny, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje dodatkowo w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:22
FHU Aleksandria

Druh dopravce: autobusy
10:31
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
12:21
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 stycznia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
13:42
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w piątki i niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w lipcu i sierpniu, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
14:47
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w okresie 01.04-30.04.2020
14:47
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
15:56
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
16:06
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:01
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:02
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w lipcu i sierpniu, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
20:07
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Kursuje w piątki i niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • Kursuje w Poniedziałek Wielkanocny, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
20:19
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 31.10, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 26 grudnia oraz 1 stycznia, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
 

Warszawa

04:03
KRM

Druh dopravce: autobusy
  • pow
04:16
FHU Aleksandria

Druh dopravce: autobusy
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů