MARYNIN

Marynin, ob. Siedliszcze

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Chełm

01:29
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w piątki
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
05:23
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje dodatkowo 15 sierpnia 2018r.
  • dodatkowo kursuje 11 listopada 2019
07:53
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 12 listopada 2018r.
08:08
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 12 listopada 2018r.
08:43
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:00
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
11:18
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:43
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:01
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w soboty
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:50
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:00
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
14:38
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:53
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:13
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:38
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:30
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
17:15
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
17:33
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:30
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
18:43
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w piątki
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wakacje, ferie oraz we wrześniu
18:53
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:03
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 12 listopada 2018r.
21:58
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
23:34
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
 

Chojeniec-Kolonia

přes: Siedliszcze, Chojno Nowe Pierwsze,
18:05
PKS w Chełmie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Lublin

05:56
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje 12 listopada 2018r.
06:21
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 12 listopada 2018r.
06:41
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:46
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
08:56
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:26
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:41
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:46
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
12:31
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:11
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:31
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:11
Vikibus

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
16:21
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:51
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w piątki
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wakacje, ferie oraz we wrześniu
18:51
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:41
PUH KEWIN

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů