TUROWOLA

Turowola, ob. Puchaczów

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Lublin

06:06
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje do odwołania
06:46
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
06:46
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
07:02
PRZEWÓZ OSÓB Ryszard Szanfisz

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje do końca kwietnia
08:26
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 4 maja
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:16
EURO-BUS Janusz Dębicki

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
09:16
EURO-BUS Janusz Dębicki

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w okresie ferii letnich
09:56
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
09:56
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w niedziele i święta
11:36
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje do odwołania
11:36
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:01
EURO-BUS Janusz Dębicki

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz w dniach 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 1 listopada
12:01
EURO-BUS Janusz Dębicki

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:26
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje do odwołania
13:11
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
13:11
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
14:11
PRZEWÓZ OSÓB Ryszard Szanfisz

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje do końca kwietnia
15:21
EURO-BUS Janusz Dębicki

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz w dniach 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 1 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku
15:21
EURO-BUS Janusz Dębicki

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • kursuje od poniedziałku do piątku
16:11
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
16:11
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje do odwołania
18:36
EURO-BUS Janusz Dębicki

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz w dniach 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach: 1.11, 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje od 17.03 do odwołania
18:36
EURO-BUS Janusz Dębicki

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje od 17.03 do odwołania
19:21
EURO-BUS Janusz Dębicki

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy oraz w dniach 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach: 1.11, 24.12 oraz 31.12
19:21
EURO-BUS Janusz Dębicki

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
19:36
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
19:36
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
 

Okuninka

07:14
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje do odwołania
08:14
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
10:04
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
12:34
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w niedziele i święta
13:09
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:04
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w niedziele i święta
14:44
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
17:29
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 15 sierpnia
 

Włodawa

07:14
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje do odwołania
08:14
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
10:04
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje do odwołania
12:34
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
13:09
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje do odwołania
14:44
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
17:29
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje: 24-26.XII, 31.XII, 1.I oraz Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje do odwołania
20:59
TRANS-MAR

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dniach 27-30.04.2020
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů