WOLA KALINOWSKA

Wola Kalinowska, ob. Sułoszowa

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Kraków

05:05
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:20
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:51
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 12 listopada 2018
05:54
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
05:54
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
05:55
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
05:56
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
06:36
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:45
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:06
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:19
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
08:05
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:54
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
08:55
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:59
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
09:01
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
09:36
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
09:45
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele od 1.05 do 30.09, a także 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty 01.05.-27.12.
10:19
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
10:21
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
11:05
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:09
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
12:10
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:34
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
12:35
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:36
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
12:50
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele od 1.05 do 30.09, a także 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty 01.05.-27.12.
13:19
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
14:00
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:30
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • Nie kursuje 16.08.2019
  • nie kursuje 27.12 - 05.01
14:31
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
15:26
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:04
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
16:05
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:19
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
16:20
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:21
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
16:24
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
16:30
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12 - 05.01
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
17:05
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:31
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:36
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:09
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
19:10
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
19:11
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
19:34
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
 

Ojców

06:31
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:51
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty 01.05.-27.12.
15:51
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12 - 05.01
  • Nie kursuje 16.08.2019
 

Olkusz

06:35
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:20
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
07:20
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:35
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
07:35
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:36
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
08:06
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:46
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:50
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
09:35
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:35
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
10:35
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:45
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
10:45
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:46
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
11:06
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
11:50
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
12:01
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
12:35
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:06
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
14:45
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
14:45
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:50
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
14:55
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
14:55
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:56
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
15:30
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:06
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
16:14
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 12 listopada 2018
16:56
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:35
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
17:35
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:45
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
17:45
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:45
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
17:46
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
18:35
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:56
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:56
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:25
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
20:25
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
20:26
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
 

Skała

08:31
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 16.08.2019
11:12
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele od 1.05 do 30.09, a także 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty 01.05.-27.12.
17:36
Unibus Andrzej Muzyk Wola Kalinowska

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 27.12 - 05.01
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
 

Sułoszowa

21:00
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů