CIESZYNA

Cieszyna, ob. Frysztak

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Boguchwała

05:05
Kudlik Transport

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
13:00
Kudlik Transport

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
 

Frysztak

06:32
PKS w Rzeszowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • kurs zawieszony w czasie pandemii
08:58
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
11:18
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
13:38
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
13:51
PKS w Rzeszowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • kurs zawieszony w czasie pandemii
14:42
PKS w Rzeszowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • kurs zawieszony w czasie pandemii
15:51
PKS w Rzeszowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • kurs zawieszony w czasie pandemii
16:03
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Gogołów

07:48
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
10:08
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
12:13
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
14:28
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 2 maja i piątku po Bożym Ciele
 

Gorlice

09:45
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w soboty i niedziele w okresie wakacji 30 VI-1X
  • Nie kursuje 2 maja i w piątek po Bożym Ciele
12:45
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:30
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:20
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:10
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:20
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w soboty i niedziele w okresie wakacji 30 VI-1X
20:00
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
21:30
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje 2 maja i w piątek po Bożym Ciele
 

Huta Gogołowska

14:07
PKS w Rzeszowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • kurs zawieszony w czasie pandemii
15:34
Kudlik Transport

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
16:07
PKS w Rzeszowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • kurs zawieszony w czasie pandemii
23:33
Kudlik Transport

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja
  • nie kursuje 1,2, 11.XI.
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
 

Jasło

00:24
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:29
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:49
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
07:09
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
  • dodatkowo kursuje w soboty w okresie od 13.03.-30.04.2020
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
07:49
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:09
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
08:29
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
08:49
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
09:29
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
09:49
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
10:09
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje w soboty w okresie od 13.03.-30.04.2020
11:09
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:29
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
12:09
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
  • kursuje w soboty i niedziele
12:49
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:09
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
  • dodatkowo kursuje w soboty w okresie od 13.03.-30.04.2020
13:29
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
13:49
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
14:29
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
15:09
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty
15:49
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
16:09
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
16:39
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje w soboty w okresie od 13.03.-30.04.2020
16:49
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
17:09
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
17:39
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
17:49
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty
18:09
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
18:49
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
19:09
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
19:39
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
19:49
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:09
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
20:49
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:29
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
22:29
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:29
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
 

Krosno

01:43
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
04:13
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
04:47
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
06:04
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:47
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
06:47
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w niedziele i święta
07:11
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
08:09
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:24
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
10:29
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:39
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:49
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
12:49
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
14:23
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:23
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:23
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:13
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:23
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • kursuje w soboty
17:23
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:29
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:29
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:08
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
20:49
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
20:49
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
23:08
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Radom

01:20
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
07:40
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
10:20
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:30
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w piątki
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:30
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Rzeszów

05:15
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
05:55
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
  • kursuje w soboty
06:15
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
06:15
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 2 maja i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w soboty i niedziele w okresie wakacji 30 VI-1X
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
06:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w niedziele w okresie od 13.03.-30.04.2020
  • kursuje w soboty i niedziele
07:15
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
07:45
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:55
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:15
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
08:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
  • kursuje w soboty
09:20
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • dodatkowo kursuje w soboty w okresie od 13.03.-30.04.2020
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w niedziele w okresie od 13.03.-30.04.2020
09:55
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:15
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
10:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:55
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
11:25
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty i niedziele
12:15
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
12:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje tylko w soboty
12:55
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:25
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
13:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
13:55
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
14:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
14:55
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:15
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
15:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
15:55
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
16:05
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje w soboty w okresie od 13.03.-30.04.2020
16:25
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
16:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty i niedziele
17:05
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
17:20
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w soboty i niedziele w okresie wakacji 30 VI-1X
  • kursuje w niedziele
17:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
17:55
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:25
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
  • kursuje w niedziele
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje 2 maja i w piątek po Bożym Ciele
18:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
19:05
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
19:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
20:15
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
21:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty i niedziele
22:35
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:50
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
 

Strzyżów

05:16
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:06
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 2 maja i piątku po Bożym Ciele
06:40
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
06:48
PKS w Rzeszowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • kurs zawieszony w czasie pandemii
07:03
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
07:21
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:56
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
08:32
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
09:23
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
09:41
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:26
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
10:46
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
10:58
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
12:11
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:51
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
13:41
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:40
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
14:58
PKS w Rzeszowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • kurs zawieszony w czasie pandemii
15:16
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
15:37
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:46
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:46
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:41
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:51
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje 2 maja
 

Warszawa

přes: Radom,
01:20
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
07:40
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
10:20
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:30
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w piątki
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:30
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Wiśniowa

10:46
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:46
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:40
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů