SUSZEC

Suszec, ob. Suszec

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
vlaky

MěstoOdjezdy

Bielsko-Biała

07:14
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.04.2020 - 13.04.2020: kursuje 13 IV
07:14
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.05.2020 - 03.05.2020: kursuje od 1 V do 3 V w pn-pt,nd
07:14
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.05.2020 - 02.05.2020: kursuje 2 V
07:14
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 9 V do 13 VI w pn-so oprócz świąt oprócz 12 VI
07:14
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 10 V do 12 VI w (7) oraz 12 VI
07:14
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.03.2020 - 10.04.2020: kursuje od 23 III do 10 IV
07:14
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.04.2020 - 11.04.2020: kursuje 11 IV
10:11
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 15.03.2020 - 13.04.2020: kursuje od 15 III do 13 IV
10:11
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI w (1)-(7) oprócz 4-8 V
16:24
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.03.2020 - 11.04.2020: kursuje od 23 III do 11 IV w pn-pt oraz 11 IV
16:24
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 29.03.2020 - 05.04.2020: kursuje od 29 III do 5 IV w (7)
16:24
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.04.2020 - 12.04.2020: kursuje 12 IV
16:24
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.04.2020 - 13.04.2020: kursuje 13 IV
16:24
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta oraz 12 VI oprócz 2 V
16:24
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.05.2020 - 02.05.2020: kursuje 2 V
16:24
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 11 V do 10 VI w pn-pt
16:24
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.03.2020 - 04.04.2020: kursuje od 16 III do 4 IV w soboty, niedziele i święta oraz 16-18,20 III oprócz 21,29 III
19:04
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.04.2020 - 13.04.2020: kursuje od 2 IV do 13 IV w pn-pt oraz 5 IV
19:04
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 04.04.2020 - 04.04.2020: kursuje 4 IV
19:04
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.05.2020 - 01.05.2020: kursuje 1 V
19:04
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.05.2020 - 02.05.2020: kursuje 2 V
19:04
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 03.05.2020 - 24.05.2020: kursuje od 3 V do 24 V w (7)
19:04
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 9 V do 13 VI w (1)-(6) oraz 31 V oprócz 13-15,18-20 V, 12 VI
19:04
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.05.2020 - 20.05.2020: kursuje od 13 V do 20 V w pn-pt
19:05
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.04.2020 - 08.05.2020: kursuje 14.IV-8.V oprócz 1-3.V Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory, Suszec Rudziczka, Suszec Kopalnia, Suszec, Radostowice, Pszczyna Czarków, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała Główna
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory,Suszec Rudziczka,Suszec Kopalnia,Suszec,Radostowice,Pszczyna Czarków,Pszczyna,Czechowice-Dziedzice,Bielsko-Biała Główna
 

Pszczyna

07:18
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.04.2020 - 08.05.2020: kursuje od 14 IV do 8 V w pn-so oprócz świąt oprócz 2 V Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory, Suszec Rudziczka, Suszec Kopalnia, Suszec, Radostowice, Pszczyna Czarków, Pszczyna
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory,Suszec Rudziczka,Suszec Kopalnia,Suszec,Radostowice,Pszczyna Czarków,Pszczyna
07:18
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 19.04.2020 - 26.04.2020: kursuje od 19 IV do 26 IV w (7) Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory, Suszec Rudziczka, Suszec Kopalnia, Suszec, Radostowice, Pszczyna Czarków, Pszczyna
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory,Suszec Rudziczka,Suszec Kopalnia,Suszec,Radostowice,Pszczyna Czarków,Pszczyna
10:14
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.04.2020 - 08.05.2020: kursuje od 14 IV do 8 V w pn-pt oprócz świąt oraz 18-19 IV oprócz 22-24 IV Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory, Suszec Rudziczka, Suszec Kopalnia, Suszec, Radostowice, Pszczyna Czarków, Pszczyna
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory,Suszec Rudziczka,Suszec Kopalnia,Suszec,Radostowice,Pszczyna Czarków,Pszczyna
10:14
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.04.2020 - 24.04.2020: kursuje od 22 IV do 24 IV Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory, Suszec Rudziczka, Suszec Kopalnia, Suszec, Radostowice, Pszczyna Czarków, Pszczyna
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory,Suszec Rudziczka,Suszec Kopalnia,Suszec,Radostowice,Pszczyna Czarków,Pszczyna
10:14
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 25.04.2020 - 26.04.2020: kursuje od 25 IV do 26 IV Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory, Suszec Rudziczka, Suszec Kopalnia, Suszec, Radostowice, Pszczyna Czarków, Pszczyna
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory,Suszec Rudziczka,Suszec Kopalnia,Suszec,Radostowice,Pszczyna Czarków,Pszczyna
16:26
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.04.2020 - 08.05.2020: kursuje 14.IV-8.V oprócz 1-3.V Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory, Suszec Rudziczka, Suszec Kopalnia, Suszec, Radostowice, Pszczyna Czarków, Pszczyna
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Żory,Suszec Rudziczka,Suszec Kopalnia,Suszec,Radostowice,Pszczyna Czarków,Pszczyna
 

Racibórz

přes: Rybnik,
05:54
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.03.2020 - 10.04.2020: kursuje od 23 III do 10 IV w pn-pt
05:54
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 11 V do 10 VI w pn-pt
14:48
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.04.2020 - 08.05.2020: kursuje od 14 IV do 8 V w pn-pt oprócz świąt oprócz 22-24 IV Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Bielsko-Biała Główna, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Bielsko-Biała Główna,Czechowice-Dziedzice,Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
14:48
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.04.2020 - 24.04.2020: kursuje od 22 IV do 24 IV Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Bielsko-Biała Główna, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Bielsko-Biała Główna,Czechowice-Dziedzice,Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
15:00
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.03.2020 - 10.04.2020: kursuje od 16 III do 10 IV w pn-pt
15:00
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 11 V do 10 VI w pn-pt
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.03.2020 - 11.04.2020: kursuje od 23 III do 11 IV w pn-pt oraz 11 IV
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 29.03.2020 - 05.04.2020: kursuje od 29 III do 5 IV w (7)
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.04.2020 - 12.04.2020: kursuje 12 IV
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.04.2020 - 13.04.2020: kursuje 13 IV
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta oraz 12 VI oprócz 2 V
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.05.2020 - 02.05.2020: kursuje 2 V
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 11 V do 10 VI w pn-pt
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.03.2020 - 04.04.2020: kursuje od 16 III do 4 IV w soboty, niedziele i święta oraz 16-18,20 III oprócz 21,29 III
 

Rybnik

05:54
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.03.2020 - 10.04.2020: kursuje od 23 III do 10 IV w pn-pt
05:54
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 11 V do 10 VI w pn-pt
08:46
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.04.2020 - 16.04.2020: kursuje od 14 IV do 16 IV Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
08:46
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 17.04.2020 - 08.05.2020: kursuje od 17 IV do 8 V w pn-so oprócz świąt oprócz 2 V Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
08:46
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 19.04.2020 - 26.04.2020: kursuje od 19 IV do 26 IV w (7) Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.04.2020 - 11.04.2020: kursuje 11 IV
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.04.2020 - 13.04.2020: kursuje 13 IV
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.05.2020 - 03.05.2020: kursuje od 1 V do 3 V w pn-pt,nd
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.05.2020 - 02.05.2020: kursuje 2 V
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 9 V do 13 VI w pn-so oprócz świąt oprócz 13-15,18-20 V, 12 VI
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 10 V do 12 VI w (7) oraz 12 VI
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.05.2020 - 20.05.2020: kursuje od 13 V do 20 V w pn-pt
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.03.2020 - 10.04.2020: kursuje od 23 III do 10 IV
13:36
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 18.04.2020 - 26.04.2020: kursuje od 18 IV do 26 IV w soboty, niedziele i święta Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Bielsko-Biała Główna, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Bielsko-Biała Główna,Czechowice-Dziedzice,Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
13:40
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 28.03.2020 - 05.04.2020: kursuje od 28 III do 5 IV w soboty, niedziele i święta
13:40
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.04.2020 - 13.04.2020: kursuje od 11 IV do 13 IV
13:40
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta oraz 12 VI
14:48
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.04.2020 - 08.05.2020: kursuje od 14 IV do 8 V w pn-pt oprócz świąt oprócz 22-24 IV Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Bielsko-Biała Główna, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Bielsko-Biała Główna,Czechowice-Dziedzice,Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
14:48
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.04.2020 - 24.04.2020: kursuje od 22 IV do 24 IV Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Bielsko-Biała Główna, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Bielsko-Biała Główna,Czechowice-Dziedzice,Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
15:00
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.03.2020 - 10.04.2020: kursuje od 16 III do 10 IV w pn-pt
15:00
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 11 V do 10 VI w pn-pt
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.03.2020 - 11.04.2020: kursuje od 23 III do 11 IV w pn-pt oraz 11 IV
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 29.03.2020 - 05.04.2020: kursuje od 29 III do 5 IV w (7)
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.04.2020 - 12.04.2020: kursuje 12 IV
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.04.2020 - 13.04.2020: kursuje 13 IV
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta oraz 12 VI oprócz 2 V
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.05.2020 - 02.05.2020: kursuje 2 V
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.05.2020 - 10.06.2020: kursuje od 11 V do 10 VI w pn-pt
17:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.03.2020 - 04.04.2020: kursuje od 16 III do 4 IV w soboty, niedziele i święta oraz 16-18,20 III oprócz 21,29 III
 

Wodzisław Śląski

přes: Rybnik,
08:46
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.04.2020 - 16.04.2020: kursuje od 14 IV do 16 IV Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
08:46
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 17.04.2020 - 08.05.2020: kursuje od 17 IV do 8 V w pn-so oprócz świąt oprócz 2 V Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
08:46
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 19.04.2020 - 26.04.2020: kursuje od 19 IV do 26 IV w (7) Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.04.2020 - 11.04.2020: kursuje 11 IV
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.04.2020 - 13.04.2020: kursuje 13 IV
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.05.2020 - 03.05.2020: kursuje od 1 V do 3 V w pn-pt,nd
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.05.2020 - 02.05.2020: kursuje 2 V
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 9 V do 13 VI w pn-so oprócz świąt oprócz 13-15,18-20 V, 12 VI
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.05.2020 - 12.06.2020: kursuje od 10 V do 12 VI w (7) oraz 12 VI
08:59
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.05.2020 - 20.05.2020: kursuje od 13 V do 20 V w pn-pt
13:36
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 18.04.2020 - 26.04.2020: kursuje od 18 IV do 26 IV w soboty, niedziele i święta Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Bielsko-Biała Główna, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Bielsko-Biała Główna,Czechowice-Dziedzice,Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
13:40
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 28.03.2020 - 05.04.2020: kursuje od 28 III do 5 IV w soboty, niedziele i święta
13:40
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.04.2020 - 13.04.2020: kursuje od 11 IV do 13 IV
13:40
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.05.2020 - 13.06.2020: kursuje od 1 V do 13 VI w soboty, niedziele i święta oraz 12 VI
 

Żory

05:42
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.04.2020 - 08.05.2020: kursuje 14.IV-8.V w pn-pt oprócz świąt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
17:51
Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.04.2020 - 08.05.2020: kursuje od 14 IV do 8 V w (1)-(7) oprócz 1-3 V Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna, Pszczyna Czarków, Radostowice, Suszec, Suszec Kopalnia, Suszec Rudziczka, Żory
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Pszczyna,Pszczyna Czarków,Radostowice,Suszec,Suszec Kopalnia,Suszec Rudziczka,Żory
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů