KRUSZYN

Kruszyn, ob. Sicienko

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Bydgoszcz

04:36
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
04:46
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oraz 2.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
05:24
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:24
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
06:04
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:44
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
06:54
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
07:09
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:54
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w wyjątkowych sytuacjach
07:54
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:04
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
08:34
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:24
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
09:34
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:49
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
10:36
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:34
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
11:44
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
12:49
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:59
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:39
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:54
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:56
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:34
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:39
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:09
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24. i 31. grudnia
16:54
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:14
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24. i 31. grudnia
18:34
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24. i 31. grudnia
18:49
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
20:46
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
21:11
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24. i 31. grudnia
21:26
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
 

Kraczki

04:58
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
06:15
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
07:56
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:58
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Łobżenica

přes: Ślesin, Nakło nad Notecią, Sadki, Wyrzysk,
08:54
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
14:39
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Mrozowo

04:58
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty oraz piątek po Wszystkich Świętych
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
06:15
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty oraz piątek po Wszystkich Świętych
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
07:56
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty oraz piątek po Wszystkich Świętych
  • kursuje w niedziele oprócz świąt, dodatkowo kursuje 1 i 11.11
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
10:31
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oraz 2.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
14:58
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty oraz piątek po Wszystkich Świętych
  • kursuje w niedziele oprócz świąt, dodatkowo kursuje 1 i 11.11
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
15:53
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oraz 2.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
18:08
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oraz 2.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
19:50
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
21:52
Tomasz Sobieszczański

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oraz 2.11
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
 

Nakło nad Notecią

přes: Ślesin,
06:02
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:32
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
06:33
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
07:12
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:12
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:52
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
08:54
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
09:37
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:12
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
11:07
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:37
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w wyjątkowych sytuacjach
11:37
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:57
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:08
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:32
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
14:39
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:27
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:08
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
16:12
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:12
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:32
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24. i 31. grudnia
19:32
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24. i 31. grudnia
21:37
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24. i 31. grudnia
22:32
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24. i 31. grudnia
 

Wyrzysk

přes: Ślesin, Nakło nad Notecią, Sadki,
06:33
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
08:54
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
14:08
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:39
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:08
PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů