TORKI

Torki, ob. Medyka

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Hruszowice

09:13
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Kalników

06:08
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
06:38
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:28
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
08:08
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:43
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
10:18
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
11:08
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:48
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele oprócz Wielkanocy i 15.03.,22.03.,29.03.
13:08
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
13:43
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
14:48
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
15:43
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:43
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:43
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele oprócz Wielkanocy i 15.03.,22.03.,29.03.
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:58
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:58
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:33
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Przemyśl

05:00
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
05:01
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
06:05
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
06:41
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
07:00
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
07:45
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:25
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele oprócz Wielkanocy i 15.03.,22.03.,29.03.
08:41
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
09:05
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:55
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej oprócz 2 maja
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
10:35
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
11:05
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
11:06
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:00
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:55
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
13:01
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty i niedziele bez świąt, dodatkowo kursuj 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
14:00
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
14:11
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
  • do odwołania nie kursuje w soboty
14:35
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:50
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
15:55
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele oprócz Wielkanocy i 15.03.,22.03.,29.03.
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:16
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:35
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:16
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i niedziele bez świąt, dodatkowo kursuj 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
18:25
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
20:55
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Stubno

14:28
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů