WOLA DUCKA

Wola Ducka, ob. Wiązowna

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Dęblin

08:11
Banachbus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
20:11
Banachbus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1maja
 

Garwolin

08:56
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
11:09
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
11:25
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:23
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
13:38
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:07
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD SOBOTY DO CZWARTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:10
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:55
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:55
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
19:09
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
19:36
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W PIĄTKI
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
20:08
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
přes: Kołbiel,
07:10
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:25
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:10
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W OKRESIE FERII LETNICH I ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje w soboty
11:25
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
13:40
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:50
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:40
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
20:40
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:40
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
 

Łuków

13:51
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
přes: Garwolin, Krzywda, Stanin,
19:36
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W PIĄTKI
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
 

Maciejowice

20:04
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
 

Oronne

08:11
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
18:02
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Ryki

přes: Garwolin, Gończyce,
12:23
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
13:38
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Sobolew

08:50
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:41
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Warszawa

05:07
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
05:27
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
05:36
Banachbus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w święta
  • Kursuje dodatkowo w BC
05:37
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:47
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
06:13
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
06:27
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:28
Banachbus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni świąteczne
06:37
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
07:08
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
07:14
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w poniedziałki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
07:14
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od wtorku do piątku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
08:17
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
10:37
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
11:47
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE W DNIU 1. I, W DWA DNI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 1 MAJA ; W DZIEŃ BOŻEGO CIAŁA ; 15 SIERPNIA ORAZ 1 LISTOPADA
12:17
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:17
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
14:02
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:27
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
16:07
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W PIĄTKI
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
16:47
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
17:12
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:24
Banachbus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:32
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
17:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
18:37
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
19:17
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
 

Żelechów

přes: Garwolin, Gończyce,
11:25
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:55
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:55
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
přes: Garwolin, Górzno,
11:09
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
19:09
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
přes: Garwolin, Oziemkówka, Miastków Kościelny,
08:56
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
15:07
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD SOBOTY DO CZWARTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:10
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
20:08
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů