TWIERDZA

Twierdza, ob. Frysztak

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Gorlice

09:54
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w soboty i niedziele w okresie wakacji 30 VI-1X
  • Nie kursuje 2 maja i w piątek po Bożym Ciele
12:54
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:39
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:29
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:19
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:29
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w soboty i niedziele w okresie wakacji 30 VI-1X
20:09
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
21:39
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje 2 maja i w piątek po Bożym Ciele
 

Jasło

00:33
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:38
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:58
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
07:18
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
  • dodatkowo kursuje w soboty w okresie od 13.03.-30.04.2020
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
07:58
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:18
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
08:38
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
08:58
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
09:38
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
09:58
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
10:18
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje w soboty w okresie od 13.03.-30.04.2020
11:18
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:38
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
12:18
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
  • kursuje w soboty i niedziele
12:58
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:18
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
  • dodatkowo kursuje w soboty w okresie od 13.03.-30.04.2020
13:38
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
13:58
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
14:38
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
15:18
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty
15:58
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
16:18
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
16:48
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje w soboty w okresie od 13.03.-30.04.2020
16:58
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
17:18
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
17:48
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
17:58
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty
18:18
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
18:58
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
19:18
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
19:48
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
19:58
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:18
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
20:58
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:38
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
22:38
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:38
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
 

Krosno

04:55
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
06:12
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:34
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 2 maja i piątku po Bożym Ciele
06:55
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
06:55
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w niedziele i święta
07:19
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
08:17
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:32
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
10:37
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:47
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:57
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
12:57
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
14:31
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:31
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:31
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:31
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • kursuje w soboty
17:31
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:37
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:37
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:57
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
20:57
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
 

Rzeszów

05:06
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
05:46
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
  • kursuje w soboty
06:06
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
06:07
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 2 maja i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w soboty i niedziele w okresie wakacji 30 VI-1X
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
06:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w niedziele w okresie od 13.03.-30.04.2020
  • kursuje w soboty i niedziele
07:06
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
07:37
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:46
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:06
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
08:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
  • kursuje w soboty
09:12
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • dodatkowo kursuje w soboty w okresie od 13.03.-30.04.2020
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w niedziele w okresie od 13.03.-30.04.2020
09:46
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:06
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
10:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:46
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
11:17
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty i niedziele
12:06
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
12:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje tylko w soboty
12:46
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:17
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
13:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
13:46
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
14:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
14:46
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:06
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
15:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
15:46
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
15:56
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • dodatkowo kursuje w soboty w okresie od 13.03.-30.04.2020
16:17
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
16:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty i niedziele
16:56
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
17:12
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w soboty i niedziele w okresie wakacji 30 VI-1X
  • kursuje w niedziele
17:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
17:46
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:17
NOWEX

Druh dopravce: autobusy
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i 24.12
  • kursuje w niedziele
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje 2 maja i w piątek po Bożym Ciele
18:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
18:56
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
19:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
20:06
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
21:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • w okresie 13.03.-30.04. kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty i niedziele
22:26
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:41
MARCEL

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 13.03.-30.04.2020
 

Strzyżów

06:32
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
07:13
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:24
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
09:33
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:38
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
12:03
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:33
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:32
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni ustawowo wolne od handlu
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
15:29
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:38
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:38
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:33
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:43
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje 2 maja
 

Wiśniowa

10:38
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:38
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:32
Firma MIŚ

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů