LESZNO

Leszno, ob. Medyka

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Hruszowice

09:18
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:08
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:38
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
 

Kalników

06:03
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
06:13
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
06:43
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:33
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
07:43
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
08:13
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:48
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
10:23
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
10:28
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:13
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:18
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
11:53
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele oprócz Wielkanocy i 15.03.,22.03.,29.03.
13:13
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
13:18
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:48
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
14:38
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
14:53
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
15:48
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
  • do odwołania nie kursuje w soboty
15:48
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:48
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:48
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele oprócz Wielkanocy i 15.03.,22.03.,29.03.
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:03
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:48
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
20:03
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:38
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
22:38
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Przemyśl

04:57
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
04:57
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
06:02
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
06:37
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
06:57
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
07:42
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:22
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele oprócz Wielkanocy i 15.03.,22.03.,29.03.
08:37
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
09:02
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:52
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej oprócz 2 maja
  • nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
10:32
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
11:02
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:02
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
11:57
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:52
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
12:57
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty i niedziele bez świąt, dodatkowo kursuj 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
13:57
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
14:07
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
  • do odwołania nie kursuje w soboty
14:32
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:47
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
15:52
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele oprócz Wielkanocy i 15.03.,22.03.,29.03.
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:12
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:32
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:12
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i niedziele bez świąt, dodatkowo kursuj 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
18:22
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:32
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
20:52
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie bez świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Stubno

14:33
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 16.03.-30.03.
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů