BORAWE

Borawe, ob. Rzekuń

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Goworowo

03:50
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w lipcu i sierpniu
07:07
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
08:02
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 2 i 27 maja
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 listopada
  • nie kursuje 1 i 2 maja 2019
08:57
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
09:58
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • Kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo w Wielkanoc
11:32
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:32
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
14:48
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:47
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:47
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
17:02
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:01
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
20:27
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do czwartku oraz w soboty
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
20:53
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • Kursuje w piątki i niedziele
 

Ostrołęka

06:08
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
07:16
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 2 i 27 maja
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 listopada
  • nie kursuje 1 i 2 maja 2019
08:18
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
09:30
KRM

Druh dopravce: autobusy
  • pow
09:30
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • Kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo w Wielkanoc
09:38
FHU Aleksandria

Druh dopravce: autobusy
10:48
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:38
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
13:57
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w piątki i niedziele
  • nie kursuje w lipcu i sierpniu
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
15:02
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:13
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • dodatkowo kursuje 1 listopada
16:23
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:17
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje w lipcu i sierpniu
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
18:18
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
20:22
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Kursuje w piątki i niedziele
  • nie kursuje 1 listopada
  • Kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
20:32
PRADOX

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 31.10
  • nie kursuje 24 i 26 grudnia oraz 1 stycznia
 

Warszawa

03:50
KRM

Druh dopravce: autobusy
  • pow
04:04
FHU Aleksandria

Druh dopravce: autobusy
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů