cz.e-podroznik.pl

Jízdní řády a jízdenky po telefonu:703 402 802
Cena: 2,58 PLN s DPH/min
Service provided by Teroplan S.A.
Vytištěno dne
19.11.2019
BYDGOSZCZ D.A.
Bydgoszcz, ob. M. Bydgoszcz

Město
Odjezdy
Barcin
přes:  Łabiszyn,
12:15
obyčejný
E
18:00
obyčejný
5-7 q n

přes:  Brzoza, Łabiszyn, Kania,
05:20
obyčejný
D
05:45
obyčejný
C U
06:15
obyčejný
S
06:20
obyčejný
D H
06:40
obyčejný
6 U
06:40
obyčejný
S
07:30
obyčejný
D
08:20
obyčejný
S
08:30
obyčejný
C U
08:30
obyčejný
D H
09:20
obyčejný
S
10:00
obyčejný
D
10:30
obyčejný
C U
11:10
obyčejný
S
11:30
obyčejný
D H
12:00
obyčejný
S
12:20
obyčejný
6 U
12:40
obyčejný
D H
13:00
obyčejný
S
14:10
obyčejný
C U
14:10
obyčejný
S
14:15
obyčejný
D H
14:40
obyčejný
S
15:10
obyčejný
S
15:20
obyčejný
6 U
15:20
obyčejný
D H
15:40
obyčejný
S
16:15
obyčejný
C U m
16:20
obyčejný
S
16:25
obyčejný
D H m
17:30
obyčejný
D m
18:20
obyčejný
C U m
18:40
obyčejný
D m
20:10
obyčejný
D m
20:30
obyčejný
C U m
21:30
obyčejný
D m
22:30
obyčejný
U m

Berlin
přes:  Poznań,
00:55
obyčejný
44055020
06:35
obyčejný
41308241
14:35
obyčejný
44503267

Białystok
přes:  Toruń, Ciechocinek, Włocławek, Płock, Ostrołęka, Łomża,
14:10
spěšný
b P

Bielsko-Biała
přes:  Toruń, Kalisz, Częstochowa, Katowice,
19:15
spěšný
P1 K

Brodnica
přes:  Toruń,
11:30
spěšný
d V
16:30
spěšný
b2 V
19:10
spěšný
b2 n V

přes:  Zławieś Wielka, Toruń,
14:00
obyčejný
d3

Bytów
08:35
spěšný
P1 R

přes:  Chojnice,
14:15
spěšný
W P y a

Chełmno
přes:  Czarże,
11:30
obyčejný
D
15:20
obyčejný
S
19:00
obyčejný
b2 n

přes:  Unisław,
09:00
obyčejný
S

přes:  Unisław, Starogród,
08:00
obyčejný
b2

přes:  Unisław, Kijewo Królewskie,
06:00
obyčejný
D
16:30
obyčejný
b2

přes:  Unisław, Płutowo,
10:10
obyčejný
b2
13:20
obyčejný
b2

přes:  Unisław, Płutowo, Kijewo Królewskie,
20:00
obyčejný
b2 n

Cherkasy
přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne, Zhytomyr, Kyiv,
14:30
expresní
a4 b5
14:30
expresní
p

Chernivtsi
přes:  Toruń, Włocławek, Warszawa, Lublin, Lviv, Ivano-Frankivsk,
01:05
obyčejný
38601105

přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lviv, Rohatyn, Ivano-Frankivsk, Kolomyia, Sniatyn,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

Chojnice
07:00
spěšný
W P e
14:15
spěšný
W P y a
15:15
spěšný
P W

přes:  Koronowo, Tuchola,
14:20
obyčejný
U m6

přes:  Mrocza, Sępólno Krajeńskie,
10:00
obyčejný
U m6
18:00
obyčejný
U n7

přes:  Sicienko, Samsieczno, Mrocza,
13:15
obyčejný
E m
16:15
obyčejný
C U m

přes:  Sicienko, Samsieczno, Więcbork, Sępólno Krajeńskie,
13:15
obyčejný
+ U m

Ciechocinek
přes:  Toruń,
12:15
spěšný
P W
13:30
spěšný
W P y a
14:10
spěšný
b P

přes:  Zławieś Wielka, Toruń, Otłoczyn,
08:00
obyčejný
b8
15:25
obyčejný
C9 n7

Czarże
11:30
obyčejný
D
15:20
obyčejný
S
19:00
obyčejný
b2 n

přes:  Ostromecko,
13:15
obyčejný
S
15:15
obyčejný
D H
15:15
obyčejný
S
17:15
obyčejný
S

Częstochowa
přes:  Toruń, Kalisz,
19:15
spěšný
P1 K

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź,
21:10
spěšný
N n7 194 P1

Człuchów
12:05
spěšný
C10 d P1

přes:  Chojnice,
07:00
spěšný
W P e
15:15
spěšný
P W

přes:  Sicienko, Samsieczno, Więcbork, Sępólno Krajeńskie, Chojnice,
13:15
obyčejný
+ U m

Dębowiec
přes:  Ostromecko, Czarże,
13:15
obyčejný
S
15:15
obyčejný
S
17:15
obyčejný
S

Elbląg
přes:  Kwidzyn,
15:40
spěšný
b2 P1

Gdańsk
02:20
spěšný
bb
03:50
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
03:50
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
03:50
obyčejný
25912627
03:50
obyčejný
29780622
03:50
obyčejný
29860482
04:50
obyčejný
38601104
05:05
expresní
i pln
05:05
expresní
plp
05:20
spěšný
5 611
05:30
spěšný
4 uu
05:30
spěšný
1 3 7 uu
06:00
spěšný
4
06:00
spěšný
4
06:00
spěšný
2
07:25
spěšný
4 bb
07:25
spěšný
135 7 bb
07:25
spěšný
611 bb
08:00
spěšný
T57_57.0_0_2019-07-03_true_3 INF
08:00
spěšný
T57_57.0_0_2019-07-03_true_3 INF
08:00
obyčejný
40090543
09:30
spěšný
611
10:00
spěšný
4
10:00
spěšný
4
10:00
spěšný
2
10:20
spěšný
4 611
10:30
spěšný
611
10:30
spěšný
1 5 7
11:00
spěšný
3
12:15
obyčejný
32406975
12:35
obyčejný
37049882
12:35
obyčejný
37049882
13:10
spěšný
135 4 7
13:30
spěšný
2 611
14:15
obyčejný
43809209
15:40
obyčejný
44503267
16:00
spěšný
1 4 5
16:20
spěšný
3 611 7
16:30
spěšný
2
18:25
spěšný
4
18:25
spěšný
1 3 5
19:00
spěšný
611 7
19:10
spěšný
2 gg
20:25
obyčejný
42450609
23:00
spěšný
1

přes:  Toruń,
05:05
obyčejný
44055020

Gdynia
přes:  Gdańsk,
03:50
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
03:50
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
03:50
obyčejný
25912627
03:50
obyčejný
29780622
03:50
obyčejný
29860482
04:50
obyčejný
38601104
08:00
spěšný
T57_57.0_0_2019-07-03_true_3 INF
08:00
spěšný
T57_57.0_0_2019-07-03_true_3 INF
08:00
obyčejný
40090543
12:35
obyčejný
37049882
12:35
obyčejný
37049882
14:15
obyčejný
43809209
15:40
obyčejný
44503267
20:25
obyčejný
42450609

přes:  Toruń, Gdańsk,
05:05
obyčejný
44055020

Gniezno
přes:  Szubin, Sobiejuchy, Żnin, Gąsawa, Rogowo,
06:30
obyčejný
E
08:20
obyčejný
E
11:00
obyčejný
b2

Górzno
přes:  Zławieś Wielka, Toruń, Brodnica,
14:00
obyčejný
d3

Grudziądz
přes:  Gruczno, Świecie, Górna Grupa,
05:45
obyčejný
D H
07:00
obyčejný
E
08:00
obyčejný
U
10:00
obyčejný
U
12:30
obyčejný
U
14:00
obyčejný
U m
15:00
obyčejný
S
16:00
obyčejný
U m
18:00
obyčejný
D m

přes:  Trzeciewiec, Świecie, Sartowice,
09:00
obyčejný
D

přes:  Topolno, Gruczno, Świecie, Górna Grupa,
05:45
obyčejný
S

Inowrocław
11:20
obyčejný
d12 n7
12:00
spěšný
S V13
12:00
spěšný
611 b2 V13
12:00
spěšný
F H14 G V13

přes:  Brzoza, Nowa Wieś Wielka, Złotniki Kujawskie,
04:40
obyčejný
S
04:50
obyčejný
C U
04:50
obyčejný
D H
05:00
obyčejný
S
05:20
obyčejný
S
05:30
obyčejný
D H
05:50
obyčejný
S
06:10
obyčejný
D H
06:25
obyčejný
S
06:30
obyčejný
C U
06:50
obyčejný
D H
07:15
obyčejný
S
07:35
obyčejný
D H
07:45
obyčejný
S
08:10
obyčejný
C U
08:15
obyčejný
D H
08:20
obyčejný
S
09:00
obyčejný
D
09:40
obyčejný
U
10:25
obyčejný
S
10:40
obyčejný
D H
11:00
obyčejný
S
11:10
obyčejný
C U
11:40
obyčejný
S
11:50
obyčejný
D H
12:20
obyčejný
S
12:50
obyčejný
C U
13:00
obyčejný
D H
13:20
obyčejný
S
13:50
obyčejný
D H
14:15
obyčejný
S
14:15
obyčejný
C U
14:30
obyčejný
D H
15:00
obyčejný
S
15:20
obyčejný
D
15:30
obyčejný
C U m
15:50
obyčejný
S
16:00
obyčejný
D H m
16:25
obyčejný
S
16:40
obyčejný
D H m
17:00
obyčejný
C U m
17:05
obyčejný
S
18:10
obyčejný
S
18:20
obyčejný
D H m
18:40
obyčejný
C U m
19:10
obyčejný
S
19:40
obyčejný
D H m
20:10
obyčejný
S
20:10
obyčejný
C U m
21:10
obyčejný
D H m
21:20
obyčejný
S
22:10
obyčejný
C U m
22:20
obyčejný
D m

přes:  Tarkowo Górne, Złotniki Kujawskie, Jaksice,
09:50
obyčejný
D
10:10
obyčejný
D
12:30
obyčejný
D
13:10
obyčejný
E
13:10
obyčejný
+15 b2 k m6
13:30
obyčejný
S
13:30
obyčejný
D H16
16:10
obyčejný
D n
17:10
obyčejný
D m6
18:15
obyčejný
611 b2 n
18:15
obyčejný
+15 b2 n
19:50
obyčejný
D n
19:50
obyčejný
+15 q m6

Ivano-Frankivsk
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lviv, Rohatyn,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

přes:  Toruń, Włocławek, Warszawa, Lublin, Lviv,
01:05
obyčejný
38601105

Kalisz
přes:  Toruń,
19:15
spěšný
P1 K

Katowice
přes:  Toruń, Kalisz, Częstochowa,
19:15
spěšný
P1 K

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Częstochowa,
21:10
spěšný
N n7 194 P1

Kcynia
přes:  Rynarzewo, Szubin, Mycielewo,
05:10
obyčejný
D
05:50
obyčejný
C U
06:10
obyčejný
D
07:00
obyčejný
S
07:45
obyčejný
S
07:55
obyčejný
C U
08:10
obyčejný
D H
08:50
obyčejný
S
09:50
obyčejný
C U
09:50
obyčejný
S
10:40
obyčejný
D H
11:20
obyčejný
S
12:30
obyčejný
S
12:30
obyčejný
C U
12:40
obyčejný
D H
13:30
obyčejný
S
14:25
obyčejný
S
14:40
obyčejný
D H
14:45
obyčejný
C U
15:20
obyčejný
S
15:50
obyčejný
D H m
16:10
obyčejný
S
16:45
obyčejný
C U m
17:00
obyčejný
D H m
17:10
obyčejný
S
18:10
obyčejný
S
18:20
obyčejný
D H m
18:45
obyčejný
C U m
20:00
obyčejný
S
20:10
obyčejný
D H m
21:00
obyčejný
6 U m
22:25
obyčejný
D m

Kharkiv
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne, Zhytomyr, Kyiv,
14:00
obyčejný
40090544

přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne, Zhytomyr, Kyiv, Poltava,
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne, Zhytomyr, Kyiv,
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
obyčejný
29780624
01:05
obyčejný
39928145

Kherson
přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Kielce, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi, Vinnytsia,
09:40
expresní
i plp
09:40
expresní
pln

přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi, Vinnytsia, Uman, Pervomaisk, Yuzhnoukrainsk, Voznesensk,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi, Vinnytsia, Uman, Pervomaisk, Yuzhnoukrainsk, Voznesensk, Mykolaiv,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

Khmelnytskyi
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lviv, Ternopil,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Kielce, Lviv, Ternopil,
09:40
expresní
i plp
09:40
expresní
pln

přes:  Toruń, Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne,
11:10
obyčejný
33745966

Kielce
přes:  Toruń, Włocławek, Łódź,
09:40
expresní
i plp
09:40
expresní
pln
20:45
spěšný
P1 Ln'

Kolomyia
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lviv, Rohatyn, Ivano-Frankivsk,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

Kołobrzeg
10:45
spěšný
b2

přes:  Słupsk,
02:35
spěšný
P1 Ln

přes:  Koszalin, Ustronie Morskie,
02:45
spěšný
O d12 @ #ŁÓ

přes:  Chojnice, Człuchów, Koszalin,
07:00
spěšný
W P e
15:15
spěšný
P W

přes:  Piła, Wałcz, Połczyn-Zdrój,
14:15
spěšný
W P a

Konin
přes:  Inowrocław, Strzelno, Skulsk, Ślesin, Honoratka,
11:20
obyčejný
d12 n7

Koronowo
14:20
obyčejný
U m6

přes:  Samociążek,
06:00
obyčejný
D
07:05
obyčejný
D
08:20
obyčejný
D
09:30
obyčejný
D
10:45
obyčejný
D
12:50
obyčejný
D
14:05
obyčejný
D
15:10
obyčejný
D
16:20
obyčejný
D m

přes:  Wtelno,
05:30
obyčejný
D
06:35
obyčejný
U
07:45
obyčejný
U
08:50
obyčejný
D
10:05
obyčejný
U
11:15
obyčejný
U
12:30
obyčejný
D
13:50
obyčejný
U
14:50
obyčejný
7 U a'
14:50
obyčejný
D H
14:50
obyčejný
6 U
14:50
obyčejný
S
16:00
obyčejný
5 S
16:00
obyčejný
5 D H
16:00
obyčejný
1-4 D
17:20
obyčejný
U m
18:35
obyčejný
U m
20:40
obyčejný
E m
22:30
obyčejný
U m

přes:  Bożenkowo, Samociążek,
08:20
obyčejný
C W
11:50
obyčejný
C W
14:05
obyčejný
C W
17:50
obyčejný
C W

Koszalin
02:45
spěšný
O d12 @ #ŁÓ
16:15
spěšný
P1 a17 n7 e18
16:15
spěšný
P1 L

přes:  Chojnice, Człuchów,
07:00
spěšný
W P e
15:15
spěšný
P W

přes:  Człuchów, Biały Bór,
12:05
spěšný
C10 d P1

Kraczki
04:36
obyčejný
F19 b2
05:52
obyčejný
F19 b2
07:28
obyčejný
F19 b2
14:28
obyčejný
F19 b2
18:17
obyčejný
F19 b2

Kraków
přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Częstochowa, Katowice,
21:10
spěšný
N n7 194 P1

Kropyvnytskyi
přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne, Zhytomyr, Kyiv, Cherkasy,
14:30
expresní
a4 b5
14:30
expresní
p

Kruszwica
přes:  Tarkowo Górne, Złotniki Kujawskie, Jaksice, Inowrocław,
18:15
obyčejný
+15 b2 n

Kwidzyn
15:40
spěšný
b2 P1

Kyiv
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne, Zhytomyr,
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
obyčejný
40090544

přes:  Toruń, Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne, Zhytomyr,
11:00
obyčejný
33745966

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne, Zhytomyr,
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
obyčejný
29780624
01:05
obyčejný
39928145
14:30
expresní
a4 b5
14:30
expresní
p

Legnica
přes:  Poznań, Zielona Góra,
13:00
obyčejný
43809210

Lipno
přes:  Zławieś Wielka, Toruń, Czernikowo, Kikół, Złotopole,
09:30
obyčejný
KPON-SOBROB
16:00
obyčejný
b2

Lublin
přes:  Łódź, Warszawa,
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
obyčejný
40090544

přes:  Toruń, Włocławek, Warszawa,
01:05
obyčejný
38601105

přes:  Toruń, Łódź, Warszawa,
11:00
obyčejný
33745966
11:10
obyčejný
33745966

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Warszawa,
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
obyčejný
29780624
01:05
obyčejný
39928145
14:30
expresní
a4 b5
14:30
expresní
p

přes:  Toruń, Włocławek, Płock, Warszawa,
21:45
spěšný
K20 T P21
21:45
spěšný
u na T P21

Lutsk
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin,
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
obyčejný
40090544

přes:  Toruń, Łódź, Warszawa, Lublin,
11:00
obyčejný
33745966
11:10
obyčejný
33745966

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Warszawa, Lublin,
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
obyčejný
29780624
01:05
obyčejný
39928145
14:30
expresní
a4 b5
14:30
expresní
p

Lviv
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

přes:  Toruń, Włocławek, Warszawa, Lublin,
01:05
obyčejný
38601105

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Kielce,
09:40
expresní
i plp
09:40
expresní
pln

Łobżenica
přes:  Ślesin, Nakło nad Notecią, Sadki, Wyrzysk,
08:30
obyčejný
E
14:15
obyčejný
+ U
19:05
obyčejný
C U m

Łochowice
05:15
obyčejný
D
06:15
obyčejný
E
06:25
obyčejný
S
07:05
obyčejný
E
07:20
obyčejný
S
08:00
obyčejný
U
09:10
obyčejný
D
09:55
obyčejný
U
11:40
obyčejný
U
12:05
obyčejný
D
13:15
obyčejný
U
13:40
obyčejný
D
14:30
obyčejný
S
14:35
obyčejný
E
15:10
obyčejný
U
15:40
obyčejný
D
16:15
obyčejný
D
17:15
obyčejný
U m
18:15
obyčejný
D m
19:15
obyčejný
D m
20:15
obyčejný
U m
22:40
obyčejný
E m

Łomża
přes:  Toruń, Ciechocinek, Włocławek, Płock, Ostrołęka,
14:10
spěšný
b P

Łódź
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
obyčejný
40090544

přes:  Toruń,
11:00
obyčejný
33745966
11:10
obyčejný
33745966

přes:  Toruń, Włocławek,
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
obyčejný
29780624
01:05
obyčejný
39928145
01:40
spěšný
T22 d12 & #ŁÓ
09:40
expresní
i plp
09:40
expresní
pln
11:55
spěšný
C10 n7 N
13:30
spěšný
W P a
14:30
expresní
a4 b5
14:30
expresní
p
20:45
spěšný
P1 Ln'
21:10
spěšný
N n7 194 P1

přes:  Toruń, Ciechocinek, Włocławek,
13:30
spěšný
W P y a

Mąkowarsko
přes:  Wtelno, Koronowo, Buszkowo,
06:35
obyčejný
U
07:45
obyčejný
U
08:50
obyčejný
D
10:05
obyčejný
U
11:15
obyčejný
U
13:50
obyčejný
U
14:50
obyčejný
D H
14:50
obyčejný
6 U
14:50
obyčejný
S
16:00
obyčejný
5 D H
16:00
obyčejný
1-4 D
17:20
obyčejný
U m
18:35
obyčejný
U m
20:40
obyčejný
E m
22:30
obyčejný
U m

Mielno
přes:  Koszalin,
16:15
spěšný
P1 L

Mogilno
přes:  Łabiszyn, Barcin, Wszedzień,
12:15
obyčejný
E
18:00
obyčejný
5-7 q n

Mrocza
05:01
obyčejný
E23
06:01
obyčejný
F19 b2
07:16
obyčejný
F19 b2
07:31
obyčejný
624 725 b2 +15
09:51
obyčejný
F19 b2
10:00
obyčejný
U m6
10:01
obyčejný
624 725 b2 +15
11:16
obyčejný
F19 b2
12:26
obyčejný
624 725 b2 +15
12:41
obyčejný
F19 b2
14:41
obyčejný
F19 b2
15:31
obyčejný
b2
16:21
obyčejný
F19 b2
17:31
obyčejný
F19 b2
18:00
obyčejný
U n7
18:11
obyčejný
624 725 b2 +15
19:20
obyčejný
U n7
19:46
obyčejný
F19 b2
22:21
obyčejný
F19 b2

přes:  Sicienko, Samsieczno,
05:25
obyčejný
D
06:25
obyčejný
C U
06:25
obyčejný
D
07:50
obyčejný
D
08:45
obyčejný
C U
09:00
obyčejný
D
10:40
obyčejný
D
11:05
obyčejný
C U
12:00
obyčejný
D
13:15
obyčejný
E m
14:15
obyčejný
D
14:45
obyčejný
C U
15:10
obyčejný
D
15:50
obyčejný
D
16:15
obyčejný
C U m
16:50
obyčejný
D m
17:05
obyčejný
C U m
18:20
obyčejný
D m
19:15
obyčejný
C U m
22:10
obyčejný
D m
22:10
obyčejný
C U m

Mrozowo
04:36
obyčejný
624 b2 h
05:52
obyčejný
624 b2 h
06:28
obyčejný
F19 b2
07:28
obyčejný
624 725 +15
08:53
obyčejný
F19 b2
10:03
obyčejný
E23 b2 h
10:53
obyčejný
b2
11:58
obyčejný
F19 b2
13:23
obyčejný
F19 b2
14:28
obyčejný
624 725 +15
15:23
obyčejný
E23 b2 h
16:28
obyčejný
F19 b2
17:38
obyčejný
E23 b2 h
18:17
obyčejný
624 725 +15
19:26
obyčejný
F19 b2 m6
21:31
obyčejný
E23 b2 h m6
22:16
obyčejný
F19 b2 m6

Mykolaiv
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi, Vinnytsia, Uman, Pervomaisk, Yuzhnoukrainsk, Voznesensk,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

Nakło nad Notecią
přes:  Tur,
13:15
obyčejný
U
15:15
obyčejný
D
16:40
obyčejný
E m
18:05
obyčejný
D m

přes:  Ślesin,
05:40
obyčejný
D
06:10
obyčejný
+ U
06:10
obyčejný
E
06:50
obyčejný
D
07:45
obyčejný
D
08:30
obyčejný
+ U
08:30
obyčejný
E
09:15
obyčejný
D
09:45
obyčejný
6 U
09:45
obyčejný
S
10:40
obyčejný
D
11:10
obyčejný
D
12:30
obyčejný
U
13:45
obyčejný
D
14:05
obyčejný
E
14:15
obyčejný
+ U
15:00
obyčejný
D
15:45
obyčejný
+ U
15:45
obyčejný
E
16:45
obyčejný
D
18:05
obyčejný
U m
19:05
obyčejný
D m
19:05
obyčejný
C U m
21:15
obyčejný
D m
22:10
obyčejný
U m

přes:  Łochowice, Potulice,
05:15
obyčejný
D
06:15
obyčejný
E
07:05
obyčejný
E
08:00
obyčejný
U
09:10
obyčejný
D
09:55
obyčejný
U
11:40
obyčejný
U
12:05
obyčejný
D
13:15
obyčejný
U
13:40
obyčejný
D
14:35
obyčejný
E
15:10
obyčejný
U
15:40
obyčejný
D
16:15
obyčejný
D
17:15
obyčejný
U m
18:15
obyčejný
D m
19:15
obyčejný
D m
20:15
obyčejný
U m
22:40
obyčejný
E m

Odesa
přes:  Toruń, Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne, Khmelnytskyi, Vinnytsia,
11:10
obyčejný
33745966

Osięciny
přes:  Tarkowo Górne, Złotniki Kujawskie, Jaksice, Inowrocław, Chełmce, Radziejów,
13:10
obyčejný
+15 b2 k m6

Ostrołęka
přes:  Toruń, Ciechocinek, Włocławek, Płock,
14:10
spěšný
b P

Ostrowiec Świętokrzyski
přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice,
20:45
spěšný
P1 Ln'

Paterek
04:47
obyčejný
E23 b2 h
05:37
obyčejný
F19 b2
06:32
obyčejný
E23 b2 h
07:27
obyčejný
b2
08:27
obyčejný
F19 b2
09:27
obyčejný
E23 b2 h
10:27
obyčejný
b2
11:17
obyčejný
F19 b2
12:17
obyčejný
F19 b2
12:57
obyčejný
E23 b2 h
14:03
obyčejný
b2
14:58
obyčejný
F19 b2
15:58
obyčejný
E23 b2 h
16:58
obyčejný
b2
17:58
obyčejný
F19 b2
19:02
obyčejný
E23 b2 h
19:47
obyčejný
b2 m6
21:07
obyčejný
E23 b2 m6 h
22:12
obyčejný
F19 b2 m6

Pervomaisk
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi, Vinnytsia, Uman,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

Pieczyska
přes:  Bożenkowo, Samociążek, Koronowo,
08:20
obyčejný
C W
11:50
obyčejný
C W
14:05
obyčejný
C W
17:50
obyčejný
C W

Piła
14:15
spěšný
W P a
17:20
spěšný
b P

Piotrków Kujawski
přes:  Inowrocław,
12:00
spěšný
611 b2 V13
12:00
spěšný
F H14 G V13

přes:  Tarkowo Górne, Złotniki Kujawskie, Jaksice, Inowrocław, Chełmce, Brześć,
17:10
obyčejný
D m6

Płock
přes:  Toruń,
07:05
obyčejný
44503267

přes:  Toruń, Włocławek,
02:00
spěšný
n26 N27
02:05
spěšný
P1 a17 n7 e18
02:30
spěšný
P1 L
12:40
obyčejný
44503267
16:25
spěšný
b2
18:25
obyčejný
43809133
21:45
spěšný
K20 T P21
21:45
spěšný
u na T P21

přes:  Toruń, Ciechocinek, Włocławek,
12:15
spěšný
P W
14:10
spěšný
b P

Poznań
00:55
obyčejný
44055020
06:35
obyčejný
41308241
09:15
obyčejný
41308241
09:30
spěšný
b2 P1
13:00
obyčejný
43809210
14:35
obyčejný
44503267

přes:  Szubin, Sobiejuchy, Żnin, Gąsawa, Rogowo, Gniezno,
11:00
obyčejný
b2

Praha
přes:  Poznań, Wrocław,
09:15
obyčejný
41308241

Przyłęki
14:15
obyčejný
D

Radziejów
přes:  Tarkowo Górne, Złotniki Kujawskie, Jaksice, Inowrocław, Chełmce,
13:10
obyčejný
E
13:10
obyčejný
+15 b2 k m6
16:10
obyčejný
D n

Rivne
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk,
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
obyčejný
40090544

přes:  Toruń, Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk,
11:00
obyčejný
33745966
11:10
obyčejný
33745966

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk,
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
obyčejný
29780624
01:05
obyčejný
39928145
14:30
expresní
a4 b5
14:30
expresní
p

Rogowo
přes:  Szubin, Sobiejuchy, Żnin, Gąsawa,
06:30
obyčejný
E
08:20
obyčejný
E
11:00
obyčejný
b2
18:25
obyčejný
5-7 q n

Rypin
přes:  Toruń,
09:00
obyčejný
F G
10:30
spěšný
b2 V k28
15:30
spěšný
b2 V
20:00
obyčejný
b2 G

přes:  Zławieś Wielka, Toruń, Radomin,
16:50
obyčejný
G b8

Sępólno Krajeńskie
přes:  Mrocza,
10:00
obyčejný
U m6
18:00
obyčejný
U n7
19:20
obyčejný
U n7

přes:  Sicienko, Samsieczno, Więcbork,
13:15
obyčejný
+ U m

Skarżysko-Kamienna
přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Kielce,
20:45
spěšný
P1 Ln'

Słupsk
02:35
spěšný
P1 Ln
04:20
spěšný
u na G29 P21

přes:  Bytów,
08:35
spěšný
P1 R

přes:  Chojnice, Bytów,
14:15
spěšný
W P y a

přes:  Gdańsk, Gdynia,
08:00
spěšný
T57_57.0_0_2019-07-03_true_3 INF
08:00
spěšný
T57_57.0_0_2019-07-03_true_3 INF
08:00
obyčejný
40090543

Solec Kujawski
přes:  Rudy,
04:15
obyčejný
D
04:30
obyčejný
C U
06:10
obyčejný
C U
06:15
obyčejný
D
07:45
obyčejný
D
09:45
obyčejný
D
10:10
obyčejný
C U
10:45
obyčejný
S
12:30
obyčejný
D H
12:45
obyčejný
S
14:10
obyčejný
C U
14:10
obyčejný
S
14:30
obyčejný
D H
15:20
obyčejný
D
16:30
obyčejný
D m
17:30
obyčejný
D m
18:10
obyčejný
C U m
18:30
obyčejný
D m
21:10
obyčejný
D m
22:10
obyčejný
C U m
22:15
obyčejný
D m

přes:  Otorowo,
05:45
obyčejný
D
06:45
obyčejný
D
08:10
obyčejný
C U
08:45
obyčejný
D
11:00
obyčejný
D H
11:45
obyčejný
S
12:10
obyčejný
C U
13:30
obyčejný
D
14:40
obyčejný
S
15:50
obyčejný
D m
16:10
obyčejný
C U m
19:50
obyčejný
D m
20:10
obyčejný
C U m

Sompolno
přes:  Inowrocław, Tomisławice,
12:00
spěšný
S V13

Sośno
přes:  Wtelno, Koronowo,
14:50
obyčejný
7 U a'
16:00
obyčejný
5 S

Starachowice
přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Kielce, Skarżysko-Kamienna,
20:45
spěšný
P1 Ln'

Szczecin
přes:  Piła,
17:20
spěšný
b P

Szubin
06:30
obyčejný
E
08:20
obyčejný
E
10:15
obyčejný
D
11:00
obyčejný
b2
13:10
obyčejný
E
14:30
obyčejný
q m6
15:30
obyčejný
D H16
18:25
obyčejný
5-7 q n
20:15
obyčejný
B q m6

přes:  Rynarzewo,
05:10
obyčejný
D
05:20
obyčejný
6 U
05:30
obyčejný
S
05:40
obyčejný
D H
05:50
obyčejný
C U
06:10
obyčejný
D
06:25
obyčejný
S
06:40
obyčejný
D H
06:45
obyčejný
C U
07:00
obyčejný
S
07:20
obyčejný
S
07:20
obyčejný
D H
07:45
obyčejný
S
07:55
obyčejný
C U
08:10
obyčejný
S
08:10
obyčejný
D H
08:50
obyčejný
C U
08:50
obyčejný
S
09:10
obyčejný
D
09:50
obyčejný
C U
09:50
obyčejný
S
10:00
obyčejný
D H
10:40
obyčejný
S
10:40
obyčejný
D H
10:50
obyčejný
C U
11:20
obyčejný
S
11:40
obyčejný
D H
11:55
obyčejný
S
12:30
obyčejný
S
12:30
obyčejný
C U
12:40
obyčejný
D H
13:00
obyčejný
S
13:30
obyčejný
S
14:00
obyčejný
S
14:10
obyčejný
C U
14:10
obyčejný
D H
14:25
obyčejný
S
14:40
obyčejný
D H
14:45
obyčejný
C U
14:50
obyčejný
S
15:10
obyčejný
D H
15:20
obyčejný
S
15:40
obyčejný
S
15:45
obyčejný
C U m
15:50
obyčejný
D H m
16:10
obyčejný
S
16:30
obyčejný
D H m
16:40
obyčejný
S
16:45
obyčejný
C U m
17:00
obyčejný
D H m
17:10
obyčejný
S
17:40
obyčejný
S
17:45
obyčejný
C U m
17:50
obyčejný
D H m
18:10
obyčejný
S
18:20
obyčejný
D H m
18:45
obyčejný
C U m
19:00
obyčejný
S
19:10
obyčejný
D H m
20:00
obyčejný
S
20:00
obyčejný
6 U m
20:10
obyčejný
D H m
21:00
obyčejný
6 U m
21:00
obyčejný
S
21:10
obyčejný
D H m
22:10
obyčejný
E m
22:10
obyčejný
+ U m
22:25
obyčejný
D m

Świecie
přes:  Gruczno,
05:45
obyčejný
D H
06:30
obyčejný
S
07:00
obyčejný
E
08:00
obyčejný
U
10:00
obyčejný
U
11:30
obyčejný
D
12:30
obyčejný
U
14:00
obyčejný
U m
15:00
obyčejný
C U
15:00
obyčejný
D H
15:00
obyčejný
S
16:00
obyčejný
U m
16:30
obyčejný
D
18:00
obyčejný
D m
18:00
obyčejný
C U m
19:00
obyčejný
U m
21:30
obyčejný
U m

přes:  Trzeciewiec,
09:00
obyčejný
D

přes:  Trzeciewiec, Gruczno,
14:30
obyčejný
S

přes:  Unisław, Chełmno,
09:00
obyčejný
S

přes:  Topolno, Gruczno,
05:45
obyčejný
S

Ternopil
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lviv,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Kielce, Lviv,
09:40
expresní
i plp
09:40
expresní
pln

Toruń
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
obyčejný
29780624
01:05
obyčejný
38601105
01:05
obyčejný
39928145
01:40
spěšný
T22 d12 & #ŁÓ
02:00
spěšný
n26 N27
02:05
spěšný
P1 a17 n7 e18
02:30
spěšný
P1 L
05:05
obyčejný
44055020
05:25
obyčejný
43809120
07:05
obyčejný
44503267
09:00
obyčejný
F G
09:15
obyčejný
44503267
09:40
expresní
i plp
09:40
expresní
pln
10:30
spěšný
b2 V k28
11:00
obyčejný
33745966
11:10
obyčejný
33745966
11:30
spěšný
d V
11:55
spěšný
C10 n7 N
12:15
spěšný
P W
12:20
obyčejný
KPON-SOBROB
12:40
obyčejný
44503267
13:30
spěšný
W P a
13:30
spěšný
W P y a
14:10
spěšný
b P
14:30
expresní
a4 b5
14:30
expresní
p
14:50
obyčejný
43809124
15:30
spěšný
b2 V
16:25
spěšný
b2
16:30
spěšný
b2 V
18:25
obyčejný
43809133
19:10
spěšný
b2 n V
19:15
spěšný
P1 K
20:00
obyčejný
b2 G
20:45
spěšný
P1 Ln'
21:10
spěšný
N n7 194 P1
21:45
spěšný
K20 T P21
21:45
spěšný
u na T P21

přes:  Zławieś Wielka,
08:00
obyčejný
b8
09:30
obyčejný
KPON-SOBROB
14:00
obyčejný
d3
15:25
obyčejný
C9 n7
16:00
obyčejný
b2
16:50
obyčejný
G b8

přes:  Zławieś Wielka, Przysiek,
08:30
obyčejný
d3
09:40
obyčejný
b8
10:50
obyčejný
E
12:00
obyčejný
b8
13:15
obyčejný
b8
18:40
obyčejný
G b8
21:30
obyčejný
C9 n7

přes:  Czarnowo, Zławieś Wielka, Górsk,
04:50
obyčejný
D a'
05:30
obyčejný
D
06:45
obyčejný
U
07:50
obyčejný
D
09:15
obyčejný
D
10:15
obyčejný
U
11:25
obyčejný
D
12:40
obyčejný
D
13:25
obyčejný
U
14:30
obyčejný
U
15:15
obyčejný
D
16:00
obyčejný
D a'
16:00
obyčejný
C U
16:25
obyčejný
D L
17:15
obyčejný
U m
18:30
obyčejný
C U m
18:30
obyčejný
D m
19:50
obyčejný
D a' m
19:50
obyčejný
C U m

Tuchola
přes:  Koronowo,
14:20
obyčejný
U m6

Tur
08:00
obyčejný
D
08:30
obyčejný
6 U
10:25
obyčejný
+ U
13:15
obyčejný
U
15:15
obyčejný
D
16:40
obyčejný
+ U m
16:40
obyčejný
E m
18:05
obyčejný
D m

Uman
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi, Vinnytsia,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

Unisław
06:00
obyčejný
D
08:00
obyčejný
b2
09:00
obyčejný
S
10:10
obyčejný
b2
13:20
obyčejný
b2
16:30
obyčejný
b2
20:00
obyčejný
b2 n

přes:  Dąbrowa Chełmińska,
05:45
obyčejný
D
07:05
obyčejný
D
07:45
obyčejný
D
10:00
obyčejný
D
10:45
obyčejný
D
12:35
obyčejný
D
14:20
obyčejný
D
15:40
obyčejný
D
16:25
obyčejný
D m
18:00
obyčejný
D m
22:15
obyčejný
D m

Ustka
02:45
spěšný
n26 d12
03:05
spěšný
N n7 204 P1
04:20
spěšný
K20 G29 P21

přes:  Bytów, Słupsk,
08:35
spěšný
P1 R

přes:  Chojnice, Bytów, Słupsk,
14:15
spěšný
W P y a

Vinnytsia
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Kielce, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi,
09:40
expresní
i plp
09:40
expresní
pln

přes:  Toruń, Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne, Khmelnytskyi,
11:10
obyčejný
33745966

Voznesensk
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi, Vinnytsia, Uman, Pervomaisk, Yuzhnoukrainsk,
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF

Wałcz
přes:  Piła,
14:15
spěšný
W P a

Warszawa
přes:  Łódź,
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
spěšný
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3 INF
14:00
obyčejný
40090544

přes:  Toruń,
05:25
obyčejný
43809120

přes:  Toruń, Włocławek,
01:05
obyčejný
38601105
09:15
obyčejný
44503267
14:50
obyčejný
43809124

přes:  Toruń, Łódź,
11:00
obyčejný
33745966
11:10
obyčejný
33745966

přes:  Toruń, Płock,
07:05
obyčejný
44503267

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź,
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
obyčejný
29780624
01:05
obyčejný
39928145
14:30
expresní
a4 b5
14:30
expresní
p

přes:  Toruń, Włocławek, Płock,
02:00
spěšný
n26 N27
02:05
spěšný
P1 a17 n7 e18
02:30
spěšný
P1 L
12:40
obyčejný
44503267
16:25
spěšný
b2
18:25
obyčejný
43809133
21:45
spěšný
K20 T P21
21:45
spěšný
u na T P21

přes:  Toruń, Ciechocinek, Włocławek, Płock,
12:15
spěšný
P W

Więcbork
přes:  Sicienko, Samsieczno,
13:15
obyčejný
+ U m

přes:  Sicienko, Samsieczno, Mrocza,
10:40
obyčejný
D
15:50
obyčejný
D

Wilczyn
přes:  Tarkowo Górne, Złotniki Kujawskie, Jaksice, Inowrocław, Strzelno, Kuśnierz,
13:30
obyčejný
S
13:30
obyčejný
D H16

Wiskitno
přes:  Samociążek, Koronowo,
15:10
obyčejný
D
16:20
obyčejný
D m

Wisła
přes:  Toruń, Kalisz, Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała,
19:15
spěšný
P1 K

Włocławek
přes:  Toruń,
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
obyčejný
29780624
01:05
obyčejný
38601105
01:05
obyčejný
39928145
01:40
spěšný
T22 d12 & #ŁÓ
02:00
spěšný
n26 N27
02:05
spěšný
P1 a17 n7 e18
02:30
spěšný
P1 L
09:15
obyčejný
44503267
09:40
expresní
i plp
09:40
expresní
pln
11:55
spěšný
C10 n7 N
12:40
obyčejný
44503267
13:30
spěšný
W P a
14:30
expresní
a4 b5
14:30
expresní
p
14:50
obyčejný
43809124
16:25
spěšný
b2
18:25
obyčejný
43809133
20:45
spěšný
P1 Ln'
21:10
spěšný
N n7 194 P1
21:45
spěšný
K20 T P21
21:45
spěšný
u na T P21

přes:  Toruń, Ciechocinek,
12:15
spěšný
P W
13:30
spěšný
W P y a
14:10
spěšný
b P

Wrocław
přes:  Poznań,
09:15
obyčejný
41308241

Wyrzysk
přes:  Ślesin, Nakło nad Notecią, Sadki,
06:10
obyčejný
E
08:30
obyčejný
E
13:45
obyčejný
D
14:15
obyčejný
+ U
15:45
obyčejný
E
19:05
obyčejný
C U m

Zakopane
přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków,
21:10
spěšný
N n7 194 P1

Zamość
přes:  Toruń, Włocławek, Płock, Warszawa, Lublin,
21:45
spěšný
K20 T P21
21:45
spěšný
u na T P21

Zhytomyr
přes:  Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne,
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
spěšný
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3 INF
14:00
obyčejný
40090544

přes:  Toruń, Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne,
11:00
obyčejný
33745966

přes:  Toruń, Włocławek, Łódź, Warszawa, Lublin, Lutsk, Rivne,
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
spěšný
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3 INF
01:05
obyčejný
29780624
01:05
obyčejný
39928145
14:30
expresní
a4 b5
14:30
expresní
p

Zielona Góra
přes:  Poznań,
13:00
obyčejný
43809210

Żnin
přes:  Rynarzewo, Szubin,
05:20
obyčejný
6 U
05:30
obyčejný
S
05:40
obyčejný
D H
06:25
obyčejný
S
06:40
obyčejný
D H
06:45
obyčejný
C U
07:20
obyčejný
S
08:10
obyčejný
S
08:50
obyčejný
C U
09:10
obyčejný
D
10:40
obyčejný
S
10:50
obyčejný
C U
11:40
obyčejný
D H
11:55
obyčejný
S
13:00
obyčejný
S
14:00
obyčejný
S
14:10
obyčejný
C U
14:10
obyčejný
D H
14:50
obyčejný
S
15:10
obyčejný
D H
15:40
obyčejný
S
15:45
obyčejný
C U m
16:30
obyčejný
D H m
16:40
obyčejný
S
17:40
obyčejný
S
17:45
obyčejný
C U m
17:50
obyčejný
D H m
19:00
obyčejný
S
19:10
obyčejný
D H m
20:00
obyčejný
6 U m
21:00
obyčejný
S
21:10
obyčejný
D H m
22:10
obyčejný
E m

přes:  Szubin, Sobiejuchy,
06:30
obyčejný
E
08:20
obyčejný
E
10:15
obyčejný
D
11:00
obyčejný
b2
13:10
obyčejný
E
14:30
obyčejný
q m6
15:30
obyčejný
D H16
18:25
obyčejný
5-7 q n
20:15
obyčejný
B q m6

Poznámky
#ŁÓ
Kurs wykonywany przez PKS Łódź Sp. z o.o. 91-729 Łódź ul. Smutna 28 tel. 42 630-02-64
&
NIE KURSUJE 2.I, W WIELKĄ SOBOTĘ, wtorek po ŚWIĘTACH WIELKANOCNYCH, 24, 27 i 31.XII
+
kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
+15
kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1
kursuje w poniedziałki
1-4
kursuje od poniedziałku do czwartku (w dni robocze)
135
kursuje w poniedziałki, środy i piątki
194
nie kursuje 19, 20 i 21 kwietnia
2
kursuje we wtorki
204
nie kursuje 20, 21 i 22 kwietnia
25912627
Jedzie w: Poniedziałki, Wtorki, Środy, Czwartki, Piątki, Soboty, Niedziele, Kurs jest nie dostepny w dniach: 08.XI.2019, 09.XI.2019, 10.XI.2019, 13.XI.2019, 14.XI.2019, 15.XI.2019, 18.XI.2019, 19.XI.2019, 20.XI.2019, 23.XI.2019, 24.XI.2019, 25.XI.2019, 28.XI.2019, 29.XI.2019, 30.XI.2019, 03.XII.2019, 04.XII.2019, 05.XII.2019, 08.XII.2019, 09.XII.2019, 10.XII.2019, 13.XII.2019, 14.XII.2019, 15.XII.2019, 18.XII.2019, 19.XII.2019, 20.XII.2019, 23.XII.2019, 24.XII.2019, 25.XII.2019, 28.XII.2019, 29.XII.2019, 30.XII.2019, 02.I.2020, 03.I.2020, 04.I.2020, 07.I.2020, 08.I.2020, 09.I.2020, 12.I.2020, 13.I.2020, 14.I.2020, 17.I.2020, 18.I.2020, 19.I.2020, 22.I.2020, 23.I.2020, 24.I.2020, 27.I.2020, 28.I.2020, 29.I.2020, 01.II.2020, 02.II.2020, 03.II.2020, 06.II.2020, 07.II.2020, 08.II.2020, 11.II.2020, 12.II.2020, 13.II.2020, 16.II.2020, 17.II.2020, 18.II.2020, 21.II.2020, 22.II.2020, 23.II.2020, 26.II.2020, 27.II.2020, 28.II.2020,
29780622
Jedzie w: Poniedziałki, Wtorki, Środy, Czwartki, Piątki, Soboty, Niedziele, Kurs jest nie dostepny w dniach: 07.XI.2019, 08.XI.2019, 09.XI.2019, 10.XI.2019, 11.XI.2019, 12.XI.2019, 13.XI.2019, 14.XI.2019, 15.XI.2019, 16.XI.2019, 17.XI.2019, 19.XI.2019, 20.XI.2019, 21.XI.2019, 22.XI.2019, 24.XI.2019, 25.XI.2019, 26.XI.2019, 27.XI.2019, 29.XI.2019, 30.XI.2019, 01.XII.2019, 02.XII.2019, 04.XII.2019, 05.XII.2019, 06.XII.2019, 07.XII.2019, 09.XII.2019, 10.XII.2019, 11.XII.2019, 12.XII.2019, 14.XII.2019, 15.XII.2019, 16.XII.2019, 17.XII.2019, 19.XII.2019, 20.XII.2019, 21.XII.2019, 22.XII.2019, 24.XII.2019, 25.XII.2019, 26.XII.2019, 27.XII.2019, 29.XII.2019, 30.XII.2019, 31.XII.2019,
29780624
Jedzie w: Poniedziałki, Wtorki, Środy, Czwartki, Piątki, Soboty, Niedziele, Kurs jest nie dostepny w dniach: 07.XI.2019, 08.XI.2019, 09.XI.2019, 10.XI.2019, 11.XI.2019, 12.XI.2019, 13.XI.2019, 14.XI.2019, 15.XI.2019, 16.XI.2019, 17.XI.2019, 18.XI.2019, 19.XI.2019, 20.XI.2019, 22.XI.2019, 23.XI.2019, 24.XI.2019, 25.XI.2019, 27.XI.2019, 28.XI.2019, 29.XI.2019, 30.XI.2019, 02.XII.2019, 03.XII.2019, 04.XII.2019, 05.XII.2019, 07.XII.2019, 08.XII.2019, 09.XII.2019, 10.XII.2019, 12.XII.2019, 13.XII.2019, 14.XII.2019, 15.XII.2019, 17.XII.2019, 18.XII.2019, 19.XII.2019, 20.XII.2019, 22.XII.2019, 23.XII.2019, 24.XII.2019, 25.XII.2019, 27.XII.2019, 28.XII.2019, 29.XII.2019, 30.XII.2019,
29860482
Jedzie w: Poniedziałki, Wtorki, Środy, Czwartki, Piątki, Soboty, Niedziele, Kurs jest nie dostepny w dniach: 22.I.2019, 23.I.2019, 25.I.2019, 26.I.2019, 27.I.2019, 28.I.2019, 30.I.2019, 31.I.2019, 01.II.2019, 02.II.2019, 04.II.2019, 05.II.2019, 06.II.2019, 07.II.2019, 09.II.2019, 10.II.2019, 11.II.2019, 12.II.2019, 14.II.2019, 15.II.2019, 16.II.2019, 17.II.2019, 19.II.2019, 20.II.2019, 21.II.2019, 22.II.2019, 24.II.2019, 25.II.2019, 26.II.2019, 27.II.2019,
3
kursuje w środy
32406975
Jedzie w: Czwartki, Niedziele,
33745966
Jedzie w: Poniedziałki, Wtorki, Środy, Czwartki, Piątki, Soboty, Niedziele, Kurs jest nie dostepny w dniach: 24.XII.2019, 31.XII.2019, 01.I.2020,
37049882
Jedzie w: Poniedziałki, Wtorki, Środy, Czwartki, Piątki, Soboty, Niedziele, Kurs jest nie dostepny w dniach: 24.XII.2019, 30.XII.2019, 31.XII.2019,
38601104
Jedzie w: Poniedziałki, Wtorki, Środy, Czwartki, Piątki, Soboty, Niedziele, Kurs jest nie dostepny w dniach: 22.I.2019, 23.I.2019, 26.I.2019, 27.I.2019, 28.I.2019, 31.I.2019, 01.II.2019, 02.II.2019, 05.II.2019, 06.II.2019, 07.II.2019, 10.II.2019, 11.II.2019, 12.II.2019, 15.II.2019, 16.II.2019, 17.II.2019, 20.II.2019, 21.II.2019, 22.II.2019, 25.II.2019, 26.II.2019, 27.II.2019,
38601105
Jedzie w: Poniedziałki, Wtorki, Środy, Czwartki, Piątki, Soboty, Niedziele, Kurs jest nie dostepny w dniach: 23.I.2019, 24.I.2019, 25.I.2019, 28.I.2019, 29.I.2019, 30.I.2019, 02.II.2019, 03.II.2019, 04.II.2019, 07.II.2019, 08.II.2019, 09.II.2019, 12.II.2019, 13.II.2019, 14.II.2019, 17.II.2019, 18.II.2019, 19.II.2019, 22.II.2019, 23.II.2019, 24.II.2019, 27.II.2019, 28.II.2019,
39928145
Jedzie w: Poniedziałki, Wtorki, Środy, Czwartki, Piątki, Soboty, Niedziele, Kurs jest nie dostepny w dniach: 07.XI.2019, 08.XI.2019, 11.XI.2019, 12.XI.2019, 13.XI.2019, 16.XI.2019, 17.XI.2019, 18.XI.2019, 21.XI.2019, 22.XI.2019, 23.XI.2019, 26.XI.2019, 27.XI.2019, 28.XI.2019, 01.XII.2019, 02.XII.2019, 03.XII.2019, 06.XII.2019, 07.XII.2019, 08.XII.2019, 11.XII.2019, 12.XII.2019, 13.XII.2019, 16.XII.2019, 17.XII.2019, 18.XII.2019, 21.XII.2019, 22.XII.2019, 23.XII.2019, 26.XII.2019, 27.XII.2019, 28.XII.2019, 31.XII.2019, 01.I.2020, 02.I.2020, 05.I.2020, 06.I.2020, 07.I.2020, 10.I.2020, 11.I.2020, 12.I.2020, 15.I.2020, 16.I.2020, 17.I.2020, 20.I.2020, 21.I.2020, 22.I.2020, 25.I.2020, 26.I.2020, 27.I.2020, 30.I.2020, 31.I.2020, 01.II.2020, 04.II.2020, 05.II.2020, 06.II.2020, 09.II.2020, 10.II.2020, 11.II.2020, 14.II.2020, 15.II.2020, 16.II.2020, 19.II.2020, 20.II.2020, 21.II.2020, 24.II.2020, 25.II.2020, 26.II.2020, 29.II.2020,
4
kursuje w czwartki
40090543
Jedzie w: Poniedziałki, Wtorki, Środy, Czwartki, Piątki, Soboty, Niedziele, Kurs jest nie dostepny w dniach: 07.XI.2019, 08.XI.2019, 09.XI.2019, 11.XI.2019, 12.XI.2019, 13.XI.2019, 14.XI.2019, 16.XI.2019, 17.XI.2019, 18.XI.2019, 19.XI.2019, 21.XI.2019, 22.XI.2019, 23.XI.2019, 24.XI.2019, 26.XI.2019, 27.XI.2019, 28.XI.2019, 29.XI.2019, 01.XII.2019, 02.XII.2019, 03.XII.2019, 04.XII.2019, 06.XII.2019, 07.XII.2019, 08.XII.2019, 09.XII.2019, 11.XII.2019, 12.XII.2019, 13.XII.2019, 14.XII.2019, 16.XII.2019, 17.XII.2019, 18.XII.2019, 19.XII.2019, 21.XII.2019, 22.XII.2019, 23.XII.2019, 24.XII.2019, 26.XII.2019, 27.XII.2019, 28.XII.2019, 29.XII.2019, 31.XII.2019,
40090544
Jedzie w: Poniedziałki, Wtorki, Środy, Czwartki, Piątki, Soboty, Niedziele, Kurs jest nie dostepny w dniach: 08.XI.2019, 09.XI.2019, 10.XI.2019, 11.XI.2019, 13.XI.2019, 14.XI.2019, 15.XI.2019, 16.XI.2019, 18.XI.2019, 19.XI.2019, 20.XI.2019, 21.XI.2019, 23.XI.2019, 24.XI.2019, 25.XI.2019, 26.XI.2019, 28.XI.2019, 29.XI.2019, 30.XI.2019, 01.XII.2019, 03.XII.2019, 04.XII.2019, 05.XII.2019, 06.XII.2019, 08.XII.2019, 09.XII.2019, 10.XII.2019, 11.XII.2019, 13.XII.2019, 14.XII.2019, 15.XII.2019, 16.XII.2019, 18.XII.2019, 19.XII.2019, 20.XII.2019, 21.XII.2019, 23.XII.2019, 24.XII.2019, 26.XII.2019, 27.XII.2019, 28.XII.2019, 29.XII.2019, 31.XII.2019,
41308241
Kursuje w dniach: 8.XI.2019-30.XI.2019,1.XII.2019-24.XII.2019,26.XII.2019-27.XII.2019
42450609
Kursuje w dniach: 8.XI.2019-30.XI.2019,1.XII.2019-23.XII.2019,25.XII.2019-27.XII.2019
43809120
Kursuje w dniach: 9.XI.2019,11.XI.2019-12.XI.2019,16.XI.2019,18.XI.2019,23.XI.2019,25.XI.2019,30.XI.2019,2.XII.2019,7.XII.2019,9.XII.2019,14.XII.2019,16.XII.2019,21.XII.2019,23.XII.2019-24.XII.2019,26.XII.2019-27.XII.2019
43809124
Kursuje w dniach: 8.XI.2019-12.XI.2019,14.XI.2019-18.XI.2019,21.XI.2019-25.XI.2019,28.XI.2019-30.XI.2019,1.XII.2019-2.XII.2019,5.XII.2019-9.XII.2019,12.XII.2019-16.XII.2019,19.XII.2019-23.XII.2019,26.XII.2019-27.XII.2019
43809133
Kursuje w dniach: 8.XI.2019,10.XI.2019-15.XI.2019,17.XI.2019-22.XI.2019,24.XI.2019-29.XI.2019,1.XII.2019-6.XII.2019,8.XII.2019-13.XII.2019,15.XII.2019-20.XII.2019,22.XII.2019-23.XII.2019,25.XII.2019-27.XII.2019
43809209
Kursuje w dniach: 8.XI.2019-12.XI.2019,14.XI.2019-18.XI.2019,21.XI.2019-25.XI.2019,28.XI.2019-30.XI.2019,1.XII.2019-2.XII.2019,5.XII.2019-9.XII.2019,12.XII.2019-24.XII.2019,26.XII.2019-27.XII.2019
43809210
Kursuje w dniach: 8.XI.2019-11.XI.2019,13.XI.2019-17.XI.2019,20.XI.2019-24.XI.2019,27.XI.2019-30.XI.2019,1.XII.2019,4.XII.2019-8.XII.2019,11.XII.2019-23.XII.2019,25.XII.2019-27.XII.2019
44055020
Kursuje w dniach: 7.XI.2019-30.XI.2019,1.XII.2019-27.XII.2019
44503267
Kursuje w dniach: 8.XI.2019-30.XI.2019,1.XII.2019-27.XII.2019
5
kursuje w piątki
5-7
Kursuje od piątku do niedzieli
6
kursuje w soboty oraz 16.08.2019
611
kursuje w soboty
624
kursuje w soboty oraz piątek po Wszystkich Świętych
7
kursuje w niedziele
725
kursuje w niedziele oprócz świąt, dodatkowo kursuje 1 i 11.11
@
NIE KURSUJEW WIELKI PIĄTEK i W WIELKĄ SOBOTĘ oraz 23,24,30,31.XII,
B
kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
C
kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 16.08.2019
C10
kursuje codziennie
C9
Kursuje w soboty, niedziele i święta
D
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
E23
kursuje od poniedziałku do soboty oraz 2.11
F
kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
F19
kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 i 12.11
G
nie kursuje 24 i 31 grudnia
G29
kursuje w nieparzyste dni miesiąca
H
kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
H14
kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
H16
kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
INF
1. Перев. 1 м. баг. мас. до 30 кг і розм., що не перевищують 40х40х60 см безкоштовно. Кожне дод. м. баг. - 10% від вар. кв. 2. Перев. твар. заборонене. 3. Можл. затрим. приб. у пункт призн. від 2 до 12 год і більше у зв'язку із чер. на кор.
K
nie kursuje 23,24,25,30,31.12 oraz od wielkiego Piątku do I dnia Świąt Wielkiej Nocy
K20
kursuje od 01.V do 30.VIII
KPON-SOBROB
Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
L
kursuje w okresie ferii letnich
Ln
Kursuje z Ostrowca Św. w okresie ferii letnich w dni nieparzyste miesiąca od 25 czerwca do 27 sierpnia
Ln'
Kursuje z Kołobrzegu w okresie ferii letnich w dni nieparzyste miesiąca od 27 czerwca do 29 sierpnia
N
nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
N27
NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
O
OD 31.III DO 7.X KURSUJE CODZIENNIE , OD 8.X DO 30.III KURSUJE CO DRUGI DZIEŃ
P
kurs pośpieszny
P1
KURS POSPIESZNY
P21
kurs pospieszny
R
nie kursuje 24,25,26 i 31 XII, 01 I w Wielką Sobotę i w I i II dzień Świąt Wielkanocnych
S
kursuje w dni nauki szkolnej
T
kursuje w parzyste dni miesiąca
T05_5.0_0_2019-07-03_true_3
ходить кожен п'ятий день
T22
OD 1.IV DO 8.X KURSUJE CODZIENNIE, OD 9.X DO 31.III KURSUJE CO DRUGI DZIEŃ
T57_57.0_0_2019-07-03_true_3
ходить: листопад: 18-19,21,23-24,26-29, грудень:1-4,6-9,11-14,16-19,21-24,26-29, січень: 1-3, 5-8, 10-13, 15-18, 20-23, 25-28, 30-31, лютий: 1-2, 4-7, 9-12, 14-17, 19-22, 24-27, 29
T58_58.0_0_2019-07-03_false_3
ходить листопад: 18,20-21,23,25-26,28-30,грудень:1,3-6,8-11,13-16,18-21,23-26,28-31, січень: 3-5, 7-10, 12-15, 17-20, 22-25, 27-30, лютий: 1-4, 6-9, 11-14, 16-19, 21-24, 26-29
T78|2st_78.0_0_2019-08-19_false_3
ходить жовтень: 2-4, 7-9, 11-14, 16-19, 21-24, 26-29, 31, листопад: 1-3, 5-8, 10-13, 15-18, 20-23, з 25.11 щоденно, не виконується 2.01.2020
U
nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
V
Kurs przyspieszony
V13
kurs przyspieszony
W
kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
a
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
a'
kursuje w okresie od 1.09 do końca roku szkolnego
a17
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
a4
Kursuje 11, 15, 19, 23, 27, 29 lipca 2018
b
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
b2
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
b5
Kursuje co drugi dzień począwszy od 2 sierpnia 2018
b8
Nie kursuje 25.XII, 1.I i w pierwszy dzień Sw.Wielkanocy
bb
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
d
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
d12
nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
d3
Nie kursuje 25-26.XII, 1.I i w dwa dni świąt Wielkanocy
e
kursuje od 20.06
e18
nie kursuje w okresie ferii letnich
gg
nie kursuje w dniu 24.XII
h
nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
i
kurs realizowany z przesiadką w miejscowosci Chmielnicki, połączenia skomunikowane
k
24.XII i 31.12 kursuje do Radziejowa
k28
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
m
nie kursuje 24. i 31. grudnia
m6
nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n
nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
n26
Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII.
n7
NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
na
nie kursuje w Wielki Piatek, Wielką Sobotę, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 23,24,25,26 i 31XII
p
kursuje co drugi dzień
pln
kursuje w dni nieparzyste
plp
kursuje w dni parzyste
q
Nie kursuje w dni świąteczne ustawowo wolne od pracy : 1.01.,6.01, dwa dni Świąt Wielkanocnych., 1.05, 3,05, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15.08, 1.11.,11.11oraz dwa dni Świąt Bożego Narodzenia
u
kursuje od 01.IX do 30.IV
uu
nie kursuje w dniu 1.I
y
kurs połączony w realizacji z kursami linii 21405 na odcinku Łódź - Bydgoszcz