cz.e-podroznik.pl

Jízdní řády a jízdenky po telefonu:703 402 802
Cena: 2,58 PLN s DPH/min
Service provided by Teroplan S.A.
Vytištěno dne
20.11.2019
OSTRÓW
Ostrów, ob. Celestynów

Město
Odjezdy
Garwolin
09:00
obyčejný
d
11:12
obyčejný
6 d
11:28
obyčejný
F
12:26
obyčejný
S
13:41
obyčejný
F
15:11
obyčejný
6-4 N
15:14
obyčejný
5 N
17:58
obyčejný
@ N
17:58
obyčejný
5 N
19:12
obyčejný
B N
19:40
spěšný
a n
20:12
obyčejný
N

přes:  Kołbiel,
07:13
obyčejný
F
08:28
obyčejný
F
10:13
obyčejný
H 6
11:28
obyčejný
7 N
13:43
obyčejný
6 N
15:53
obyčejný
A N
17:43
obyčejný
7 N
20:43
obyčejný
7 N G
21:43
obyčejný
7 N

Jedlanka
18:01
spěšný
D m z

Łuków
08:37
spěšný
l * 1-6 mm
11:32
spěšný
l * PW- mm
13:07
spěšný
l PW- mmm l1
13:55
spěšný
D G e
16:57
spěšný
l * mmm
19:07
spěšný
l * 5-7 11

přes:  Garwolin, Żelechów, Krzywda,
19:40
spěšný
a n

Maciejowice
20:07
obyčejný
- 15s lis

Oronne
08:13
obyčejný
- 15s lis
18:04
obyčejný
F - sie

Ryki
přes:  Garwolin, Gończyce,
12:26
obyčejný
S
13:41
obyčejný
F

Sobolew
08:52
obyčejný
6 - sie
16:43
obyčejný
F - sie

Stoczek Łukowski
07:59
spěšný
A2 C V
17:01
spěšný
D m z
19:59
spěšný
A2 C V

Szyszki
08:01
spěšný
A2 C V
16:16
spěšný
D m z
17:01
spěšný
Ł Y F3
20:01
spěšný
A2 C V

Warszawa
04:56
spěšný
A2 C V
04:58
spěšný
A2 C V
05:04
obyčejný
F - sie
05:21
spěšný
D m z
05:24
obyčejný
15s - lis
05:33
obyčejný
F
05:34
spěšný
D m z
05:34
spěšný
l * 1-6 mmm
05:44
obyčejný
1-6 sie
05:55
spěšný
E V
06:09
obyčejný
B d
06:24
obyčejný
F sie
06:33
obyčejný
R d
07:04
obyčejný
6 d
07:10
obyčejný
1 N
07:10
obyčejný
2-5 N
07:39
spěšný
l * -15 mmm
08:13
obyčejný
N
08:34
spěšný
l * Nie kursuje w Wielką Sobotę l1
10:33
obyčejný
KPON-SOBROB
11:43
spěšný
d4
12:13
obyčejný
C N
12:13
obyčejný
F
13:58
obyčejný
A N
14:44
spěšný
l * PW- mmm
15:23
obyčejný
B N
16:03
spěšný
a n
16:43
obyčejný
A
16:49
spěšný
l * mmm Nie kursuje w Wielką Sobotę
16:58
spěšný
A2 C V
17:08
obyčejný
7 N
17:29
obyčejný
- 15s lis
17:29
obyčejný
N
18:33
obyčejný
7 N
19:13
obyčejný
7 N

Żelechów
přes:  Garwolin,
19:40
spěšný
a n

přes:  Garwolin, Gończyce,
11:28
obyčejný
F
17:58
obyčejný
@ N
17:58
obyčejný
5 N

přes:  Garwolin, Górzno,
11:12
obyčejný
6 d
19:12
obyčejný
B N

přes:  Garwolin, Oziemkówka, Miastków Kościelny,
09:00
obyčejný
d
15:11
obyčejný
6-4 N
15:14
obyčejný
5 N
20:12
obyčejný
N

Poznámky
*
obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
-
nie kursuje w dni świąteczne
-15
nie kursuje 15.08
1
kursuje w poniedziałki
1-6
kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
11
kursuje dodatkowo 11.11.
15s
kursuje 15 sierpnia
2-5
kursuje od wtorku do piątku
5
kursuje w piątki
5-7
kursuje od piątku do niedzieli
6
kursuje w soboty
6-4
KURSUJE OD SOBOTY DO CZWARTKU
7
kursuje w niedziele
@
Kursuje od poniedziałku do czwartku
A
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
A2
kursuje od poniedziałku do piątku
B
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
C
kursuje w soboty, niedziele i święta
D
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
F
kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
F3
Kursuje 24 i 31 XII
G
nie kursuje 24 i 31 grudnia
H
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W OKRESIE FERII LETNICH I ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
KPON-SOBROB
Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
N
NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
Nie kursuje w Wielką Sobotę
Nie kursuje w Wielką Sobotę
PW-
nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
R
kursuje od poniedziałku do soboty
S
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
V
kurs przyspieszony
Y
Kursuje w piątek po dniu BC
a
NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
d
nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
d4
NIE KURSUJE W DNIU 1. I, W DWA DNI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
e
NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
l
nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
l1
nie kursuje 11 listopada
lis
kursuje 1 i 11 listopada
m
nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
mm
nie kursuje 12 listopada
mmm
nie kursuje 1 i 3 maja
n
NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
sie
nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
z
nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
Ł
Kursuje w soboty oprócz świąt