Rozkład jazdy ZTM Poznań
Kiekrz/StarzyńskaKiekrzKiekrz, gm. Rokietnica, pow. poznański834Żydowo/Pętla
Rozkład jazdy
poniedziałki
4
554 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Przecław/Pętla
6
740
8
9
10
11
12
13
1445
1518
1618 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Przecław/Pętla
17
1830
1950
20
2126
22
2341
0
1
2
3
soboty, niedziele
4
540
6
7
8
9
1043
11
1243
13
1443
15
16
1743
18
1940
20
2140
22
2340
0
1
2
3