Jízdní řády FlixBus na trase Figueira da foz-Argenteuil
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Figueira da foz - Vagos - Aveiro - Albergaria-a-Velha - São João da Madeira - Lourosa - Zagranica - Murça - Mirandela - Macedo de Cavaleiros - Bragança - Zamora - Valladolid - Zagranica - Tours - Zagranica - Paris - Argenteuil |