Jízdní řády PKS w Łukowie S.A. na trase Wola Mysłowska-Łuków
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Wola Mysłowska - Wólka Ciechomska - Ciechomin - Januszówka - Kisielsk - Wola Kisielska - Stoczek Łukowski - Ruda - Stare Kobiałki - Wólka Różańska - Aleksandrówka - Jedlanka - Zastawie - Wólka Zastawska - Dąbie - Sięciaszka Pierwsza - Łuków |