Jízdní řády PGZK-JASIEL Sp. z o.o. na trase Sitnica-Jasło
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Sitnica - Bugaj - Strzeszyn - Biecz - Siepietnica - Skołyszyn - Sławęcin - Siedliska Sławęcińskie - Przysieki - Trzcinica - Jasło |
Chcete zjistit informace o jízdních řádech nebo koupit jízdenku?
Zavolejte 703502802Otevřeno 24h denně
Cena: 3,69 PLN s DPH/min
Service provided by Progress Plus s.c.
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Sitnica - Bugaj - Strzeszyn - Biecz - Siepietnica - Skołyszyn - Sławęcin - Siedliska Sławęcińskie - Przysieki - Trzcinica - Jasło |
Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.