Jízdní řády PKS Częstochowa S.A. na trase Puszczew-Kłobuck
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Puszczew - Jezioro - Węglowice - Czarna Wieś - Bieżeń - Borowe - Wręczyca Wielka - Wręczyca Mała - Grodzisko - Kłobuck |
2 | Puszczew - Węglowice - Czarna Wieś - Bieżeń - Borowe - Wręczyca Wielka - Wręczyca Mała - Grodzisko - Kłobuck |
3 | Puszczew - Węglowice - Czarna Wieś - Bieżeń - Borowe - Wręczyca Wielka - Wręczyca Mała - Grodzisko - Kłobuck |