Jízdní řády PKS Częstochowa S.A. na trase Kłobuck-Puszczew
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Kłobuck - Grodzisko - Wręczyca Mała - Wręczyca Wielka - Borowe - Bieżeń - Czarna Wieś - Węglowice - Jezioro - Puszczew |
2 | Kłobuck - Grodzisko - Wręczyca Mała - Wręczyca Wielka - Borowe - Bieżeń - Czarna Wieś - Węglowice - Puszczew |
3 | Kłobuck - Grodzisko - Wręczyca Mała - Wręczyca Wielka - Borowe - Bieżeń - Czarna Wieś - Węglowice - Jezioro - Puszczew |