Jízdní řády PKS Częstochowa S.A. na trase Poraj-Częstochowa
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Poraj - Osiny - Kamienica Polska - Romanów - Zawada - Zawisna - Wanaty - Kolonia Poczesna - Poczesna - Nowa Wieś - Wrzosowa - Częstochowa |
2 | Poraj - Osiny - Kamienica Polska - Romanów - Zawada - Wanaty - Kolonia Poczesna - Poczesna - Nowa Wieś - Wrzosowa - Częstochowa |