Jízdní řády PKS Łęczyca Sp. z o.o. na trase Daszyna-Łęczyca
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Daszyna - Olesice - Gozdków - Szamów - Wargawka Młoda - Witonia - Romartów - Prądzew - Gawrony - Prądzew - Rybitwy - Dobrogosty - Kozuby - Topola Szlachecka - Topola Królewska - Łęczyca |