Jízdní řády PKS Łęczyca Sp. z o.o. na trase Łęczyca-Łódź
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Łęczyca - Kwiatkówek - Marynki - Witaszewice - Góra Świętej Małgorzaty - Bryski - Bryski-Kolonia - Karsznice - Ambrożew - Leśmierz - Parzyce - Ostrów - Cedrowice-Parcela - Ozorków - Maszkowice - Sokolniki - Kania Góra - Ciosny - Dzierżązna - Parzyce - Biała - Głowa - Dąbrówka Wielka - Zgierz - Łódź |