Jízdní řády Voyager Transport Sp. z o.o. na trase Wysowa-Zdrój-Gorlice
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Wysowa-Zdrój - Hańczowa - Uście Gorlickie - Czarna - Uście Gorlickie - Klimkówka - Ropa - Łosie - Ropa - Szymbark - Ropica Polska - Gorlice |
2 | Wysowa-Zdrój - Hańczowa - Uście Gorlickie - Czarna - Uście Gorlickie - Klimkówka - Ropa - Łosie - Ropa - Szymbark - Ropica Polska - Gorlice |