Jízdní řády PKP Intercity S.A. na trase Dorohusk-Hel
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Dorohusk - Chełm - Lublin - Nałęczów - Puławy - Dęblin - Pilawa - Otwock - Warszawa - Legionowo - Nowy Dwór Mazowiecki - Ciechanów - Mława - Działdowo - Iława - Prabuty - Malbork - Tczew - Gdańsk - Sopot - Gdynia - Rumia - Puck - Władysławowo - Chałupy - Kuźnica - Jastarnia - Jurata - Hel |