Jízdní řády PKP Intercity S.A. na trase Gdynia-Bohumín
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Gdynia - Sopot - Gdańsk - Tczew - Malbork - Iława - Działdowo - Warszawa - Zawiercie - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec - Katowice - Tychy - Rybnik - Wodzisław Śląski - Chałupki - Bohumín |