Jízdní řády PKP Intercity S.A. na trase Przemyśl-Szczecin
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Przemyśl - Radymno - Jarosław - Przeworsk - Łańcut - Rzeszów - Sędziszów Małopolski - Ropczyce - Dębica - Tarnów - Brzesko - Bochnia - Kraków - Krzeszowice - Trzebinia - Jaworzno - Mysłowice - Katowice - Zabrze - Gliwice - Kędzierzyn-Koźle - Zdzieszowice - Gogolin - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław - Brzeg Dolny - Wołów - Ścinawa - Głogów - Bytom Odrzański - Nowa Sól - Zielona Góra - Rzepin - Kostrzyn nad Odrą - Mieszkowice - Chojna - Gryfino - Szczecin |