Jízdní řády PKP Intercity S.A. na trase Przemyśl-Jelenia Góra
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Przemyśl - Radymno - Jarosław - Przeworsk - Łańcut - Rzeszów - Sędziszów Małopolski - Ropczyce - Dębica - Tarnów - Brzesko - Bochnia - Kraków - Krzeszowice - Trzebinia - Jaworzno - Mysłowice - Katowice - Zabrze - Gliwice - Kędzierzyn-Koźle - Zdzieszowice - Gogolin - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław - Jaworzyna Śląska - Świebodzice - Wałbrzych - Sędzisław - Janowice Wielkie - Jelenia Góra |