Jízdní řády Eurobus na trase Ciemięrzowice-Przemyśl
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Ciemięrzowice - Kaszyce - Olszynka - Wacławice - Trójczyce - Hnatkowice - Drohojów - Kolonia Drohojówka - Orły - Małkowice - Duńkowiczki - Żurawica - Przemyśl |
2 | Ciemięrzowice - Kaszyce - Olszynka - Wacławice - Trójczyce - Hnatkowice - Drohojów - Kolonia Drohojówka - Orły - Małkowice - Duńkowiczki - Żurawica - Przemyśl |
3 | Ciemięrzowice - Kaszyce - Olszynka - Wacławice - Trójczyce - Hnatkowice - Drohojów - Kolonia Drohojówka - Orły - Małkowice - Duńkowiczki - Żurawica - Przemyśl |
4 | Ciemięrzowice - Kaszyce - Olszynka - Wacławice - Trójczyce - Hnatkowice - Drohojów - Kolonia Drohojówka - Orły - Małkowice - Duńkowiczki - Żurawica - Przemyśl |