Jízdní řády PKS Leżajsk Sp. z o.o. na trase Medynia Głogowska-Łańcut
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Medynia Głogowska - Medynia Łańcucka - Pogwizdów - Czarna - Krzemienica - Łańcut |
2 | Medynia Głogowska - Medynia Łańcucka - Pogwizdów - Czarna - Krzemienica - Łańcut |