Jízdní řády WANAM-BUS na trase Częstochowa-Koniecpol
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Częstochowa - Jaskrów - Mstów - Mokrzesz - Jaźwiny - Pniaki Mokrzeskie - Wola Mokrzeska - Smyków - Knieja - Święta Anna - Olbrachcice - Ulesie - Luborcza - Koniecpol |
Chcete zjistit informace o jízdních řádech nebo koupit jízdenku?
Zavolejte 703502802Otevřeno 24h denně
Cena: 3,69 PLN s DPH/min
Service provided by Progress Plus s.c.
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Częstochowa - Jaskrów - Mstów - Mokrzesz - Jaźwiny - Pniaki Mokrzeskie - Wola Mokrzeska - Smyków - Knieja - Święta Anna - Olbrachcice - Ulesie - Luborcza - Koniecpol |
Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.