Jízdní řády PKS Poznań S.A. na trase Czempiń-Śrem
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Czempiń - Stare Tarnowo - Iłówiec - Grzybno - Rogaczewo - Szołdry - Chaławy - Kopyta - Grabianowo - Pucołowo - Krzyżanowo - Błociszewo - Gaj - Helenki - Śrem |
Chcete zjistit informace o jízdních řádech nebo koupit jízdenku?
Zavolejte 703502802Otevřeno 24h denně
Cena: 3,69 PLN s DPH/min
Service provided by Progress Plus s.c.
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Czempiń - Stare Tarnowo - Iłówiec - Grzybno - Rogaczewo - Szołdry - Chaławy - Kopyta - Grabianowo - Pucołowo - Krzyżanowo - Błociszewo - Gaj - Helenki - Śrem |
Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.